Právě je 14.11.2019, 12:50

Prosba o přeložení videa: Jacque Fresco about Vegetarianism

Veřejný archiv témat a reportů uzavřených prací a požadavků.

Příspěvekod Raziel-CZ » 30.06.2013, 12:54

Rád bych požádal o překlad videa Jacque Fresco about Vegetarianism, případně zajístím následnou korekturu. Děkuji
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Raziel-CZ » 27.09.2013, 13:25

Oživuji toto téma s dotazem, máme již někde po více jak čtvrt roce přeložené toto video, abych mohl zajistit korekturu?
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Uranix » 28.09.2013, 19:46

Máš to v mailu.
Uranix
Podpůrný tým

Příspěvekod Raziel-CZ » 28.09.2013, 23:56

Můžeš klidně psát sem, já jsem téměř stále u PC a fórum sleduji.

Ahoj, tady to máš anglicky i přeložené, bez časování.

Vzal jsem Tvůj Excel, video z YouTube, to nahrál na svůj DotSub profil, titulky rozkopíroval, načasoval, vložil, provedl korekci a dokončil. Video je tedy k dispozici na odkazu http://dotsub.com/view/9220531e-65f9-44 ... 433c6cfbb9 , dá to tedy někdo na YouTube a pošle mi sem odkaz, ať mohu napsat nové téma a s popiskem pak zveřejnit? Petře? Díky.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Raziel-CZ » 30.09.2013, 23:10

Můžeme toto nějak zpublikovat? Ode dkeška tedy Dane? Titulky jsou hotové, stačí je vyexportovat a vložit do YouTube.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Uzavřené práce a požadavky