Právě je 24.01.2020, 12:46

Škodlivost očkování?

Udržitelnost a dynamická rovnováha přírodně-společenských procesů, životní styl, čisté, vyvážené a všestranné prospěšné životní prostředí.

Příspěvekod ghostdog » 20.12.2011, 12:56

Nikdy jsem se o toto téma blíže nezajímal (vím, že někteří lidé jsou tvrdě proti-do teď to pro mě byli zbyteční potížisté, přiznávám), nicméně zkouknul jsem na mustwatch.cz přednášku Anity Petek a velice mě to zaujalo.
http://www.mustwatch.cz/film/anita-pete ... impflugen/
Pokud zde budeme chtít na toto téma diskutovat, tak je asi nutné,se na tuto přednášku také podívat.Těšil jsem se až se o práci pí.Petek na internetu dozvím víc, ale mnoho nového jsem nenašel (na českých a anglických stránkách, němčinu neovládám). Těšil jsem se na fundované názory odborníků (lékařů), stanoviska farmaceutických firem (mimochodem, proč tu pani nezažalovali??Těžce je přeci požkozuje...snad proto, že to co říká je pravda?),
ale vyhledávač našel pouze stránky tzv.alternativních webů.Na wikipedii tato paní také není (to mi přijde trochu podivné vzhledem k jejímu přínosu,ale budiž, proč ne)!! Někde jsem četl, že už zemřela, ale nevím na co(snad na rakovinu podle kontextu).Jinak její knihy snad do češtiny přeloženy nebyly. Budu rád za nové informace a případné korekce toho co jsem napsal (možná googluju špatně atd.).
ghostdog
Nový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvekod raniadoll » 07.09.2013, 16:02

Když se mozek snaží probudit tělo, pošle dávku adrenalinu.Tady se mi zdá, že už to mozek vzdává a připravuje funus.Lidé se učí roky meditovat, aby se do takového stavu dostali a nakonec se stejně většinou dostanou do astrální dimenze.Všeobecně se mluví o tom, že není nutné spěchat a člověku trvá dlouho, než projde změnou.Já se na to dokážu podívat z jiného úhlu a jelikož jsme všichni lidé, neznám důvod, proč by nemělo jít probudit člověka stejně rychle, jako mě.S chytrým postupem to musí jít.
I am Juliet and recommend trendy dresses online shopping if you like to buy pakistani bridal dresses and you are in USA.
raniadoll
Nový diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 07.09.2013, 20:23

V podstatě se tomuto tématu věnujeme a něco jsem napsal zde: viewtopic.php?f=15&t=448.
Toto téma pro dualitu uzavírám, můžeme případně pokračovat v tom z odkazu.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor
Uživatelský avatar


Zpět na Zdraví a životní styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron