Právě je 14.11.2019, 14:12

The venus project will begin in Cuba (video)

Veřejný archiv témat a reportů uzavřených prací a požadavků.

Příspěvekod Raziel-CZ » 21.11.2011, 17:21

Mohl by prosím někdo přeložit toto krátké video? Zajistím pak korekturu. Díky předem.

http://www.youtube.com/watch?v=-YlopQln ... re=related
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod rakosnicek » 22.11.2011, 00:52

http://dotsub.com/view/a5b4d1ce-8a95-4b ... 97af6e587a

IMHO pokud hnutí Occupy neporazí FED-satana z Wall Streetu, bude se o Venus Projectu psát snad jen v kontra-faktuálních dějinách, ale rád bych byl jen falešným prorokem..
Někteří lidé jsou tak chudí, že jediné co mají, jsou peníze.
Lidé jsou jediní tvorové, kteří platí za život na Zemi.
Bez peněz bychom všichni byli bohatí.
Jaký cíl byste si zvolili, kdybyste věděli, že nemůžete neuspět? Přemýšlejte o tom!
rakosnicek
Sympatizant TZM

Příspěvekod Six » 22.11.2011, 01:36

děkuji za rychlý překlad, jsem nemehlo na anglický jazyk a jsem tedy zavislý na překladech :) zajímavé
live and let live
Six
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 22.11.2011, 09:19

Já díky moc za překlad, přesouvám téma do dokončených prací.

Edit 28.11.2011: Vracím do dokončení korektury do rozdělaných prací.
Edit 27.09.2013: Protože téma nikdo téměř dva roky neřešil, oživuji.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Raziel-CZ » 27.09.2013, 21:07

Ve videu provedu korekci a poté jej předám k uploadu na YouTube. Budu zde informovat.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Raziel-CZ » 10.10.2013, 01:56

Odkaz od rákosníčka je po finální korektuře, eventuálně mám uložen SRT překlad v PC. Prosím o upload na YT. Více ZDE.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Uzavřené práce a požadavky