Právě je 16.11.2019, 00:31

Změna webové adresy k fóru a webhostingu

Globální diskusní koš je sekcí, do které správci fóra přesouvají nejen neaktuální témata z Hlavní kategorie a Tématických oblastí. Slouží zároveň jako archiv.

Příspěvekod Raziel-CZ » 14.05.2011, 00:28

Vážení přátelé a návštěvníci,

od této chvíle je novou oficiální webovou adresou pro fórum http://forum.zeitgeistmovement.cz/ . Tuto adresu nahraďte za starou, která bude funkční pouze do konce května 2011. Nyní se dá do fóra dostat z adres obou, kdy duchdoby.cz/forum slouží už jen jako jako alias (přesměrování). Touto změnou jsme docílili spojení webu a fóra pod stejnou doménu ZeitgeistMovement.cz.

Zároveň proběhla změna hostingu z webhosting profitux.cz na VPS Angel-Hosting.cz, což má za následek nově plné zálohování stránek, databází a emailů. Veškeré aktuální i budoucí náklady s tím spojené již nejsou záležitostí ZeitgeistMovement.cz. Doména a webhosting je nyní v mých rukou (technicky, nikoliv vlastnictvím), proto mne neváhejte kdykoliv v případě dotazů či vyskytnutí případných problémů kontaktovat.

Za IT tým

Martin Böhm (Raziel-CZ)
Tel.: +420.777228288
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor
Uživatelský avatar

Zpět na Globální diskusní koš

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron