Právě je 19.12.2018, 15:41

Podivné úkazy (UFO?)

Ostatní témata nepatřící nebo jinak nesouvisející s uvedenými kategoriemi.

Příspěvekod Funthomass » 31.03.2011, 14:30

Zdravím,
dnes ve 13:30 nad Vysokým Mýtem jsem vyfotil tyto dva obrázky: http://www.ulozto.cz/8489513/obraz0184-rar
Zaměřte se na kondenzační stopy. Nenapadá mě jediný důvod, proč by dopravní letadlo z nějakého důvodu opustilo svoji přímou dráhu a udělalo takovéhle přemety a nesnažte se mi tvrdit, že by tak pravidelné elipsy udělal vítr :D .
Žádám o nějaké rozumné vysvětlení !

//Raziel-CZ: Upřesnění názvu tématu.
Funthomass
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 31.03.2011, 14:33

Nejsem odborník, ale fyziku mám rád a dokážu si představit, že to způsobilo proudění vzduchu, pokud se onen úzký proud pohyboval zhruba kolmo ke kondenzační čáře. Čekal jsem jiné UFO :lol:
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 31.03.2011, 14:35

Nene, nejde o žádné letadlo, nýbrž zcela běžnou fotomontáž ve Photoshopu. Nebo větry :-D
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 31.03.2011, 15:09

Tak já Fantomasovi věřím, že nepodváděl. Už proto, že vypadá jako Jaffa - Shol'va :)
A kdyby to byl fotošop, tak teda hodně mistrovskej :)
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 31.03.2011, 15:14

Shol'va, KREE! Hallowed are the Ori...
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Funthomass » 01.04.2011, 00:01

HEJ,
říkal jsem rozumná vysvětlení ! :D O žádnou fotomontáž se nejedná, na to nemám schopnosti, mám ale svědka, který ty čáry taky viděl. Ještě dodávám, že poslední dobou jsem toho na nebi viděl víc, jako třeba rovnou kondenzační čáru, která byla ale na jednom místě prostě ohnutá. Podotýkám, ze tady žiju už 17 let a NIKDY předtím jsem tyto tvary na nebi neviděl...
Funthomass
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 01.04.2011, 00:03

Tož Vašu pi*u jsem taky neviděl a věřím, že ju máte. Bohumil Stejskal :mrgreen:
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod v15k » 01.04.2011, 07:08

Raziel-CZ píše:Tož Vašu pi*u jsem taky neviděl a věřím, že ju máte. Bohumil Stejskal :mrgreen:

<---"To se mi líbí" :)))))
v15k
Diskutér

Příspěvekod Morpheus » 01.04.2011, 07:22

no co no, ufouni se plácají do kolen a trhají smíchy na velitelském můstku, trochu nezvládli řízení a říkají si co to je za divnou civilizaci, která si ničí vlastní planetu, lidi se tu navzájem nesnáší a fanaticky tu sbíráme malé barevné papírky a kovové kroužky...měli v plánu nás zničit, ale my to uděláme za ně :)
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod JanCH » 28.12.2011, 06:55

Sice jsem chtěl založit nové téma o 21. 12. 2012, ale týká se to také mimozemské civilizace. Je v dokumentu zmíněn vodnář a změny, nenapadlo vás spojení třeba s filozofii zeitgeist? Ale zase se přiklání i ke sluneční aktivitě, která by mozla zničit život na Zemy...
Odkaz na dokument, další si asi anleznete sami.
http://www.youtube.com/watch?v=I2SlaRSTxZw
JanCH
Nový diskutér

Zpět na Všeobecná diskuse (co se jinam nehodí)