Právě je 14.10.2019, 03:28

Vkladani videi

Veřejný archiv témat a reportů uzavřených prací a požadavků.

Příspěvekod stejk » 01.12.2012, 16:51

Zdar Venco,
obracim se na tebe, protoze v tuto chvili vis nejlepe jak je soucasna stranka napsana. Mam konkretni pozadavek:

Chci pridavat videa. Videa, ktera rakosnicek prelozil. Nechci pridavat do flowplayeru odkaz na externi video z youtube kanalu. Chci mit moznost nahrat video do adresare. Flowplayer-em pak ukazu na konkterni soubor a take na konkretni titulky, ktere tam take nahraju v samostatnem souboru.

Prosim muzes mi napsat jak tento konkretni problem vyresit?

Moji zpravu muzes vnimat napriklad i tak, ze se nasel clovek, ktery vyslechl tve apely na tvorbu obsahu. Tak jej (mne) neodrad a pomoz mi prosim k dosazeni tohoto cile.

Predem se tesim na tvou odpoved. Mej se.
stejk
Diskutér

Příspěvekod stejk » 02.12.2012, 17:28

Udelal jsem si v administracnim rozhrani vlastniho uzivatele. Priradil mu prava. Pod timto uzivatelem nahral soubor ZDAY_2012_Vancouver_-_Federico_Pistono_-_Robots_Will_Steal_Your_Job.flv V ovladanim rozhrani jsem sel do Domů › Stránky › videa a zde pridal multimedialni soubor. Na strance je tedy nove video dostupne. Nevim jak totmuto videu prilepit titulky, ktere jsem za timto ucelem take nahral.

Prihlasil jsem se znovu pod adminem a snazil prijit na to, jak jsou udelana predchozi videa. Jednak tedy jakto, ze u videii jsou obrazky(nahledy). Dale pak jakto, ze se vubec zobrazuji na hlavni strance ve videii, kdyz v administracnim rozhrani v Domu...Stranky...videa nic takoveho neni.
stejk
Diskutér

Příspěvekod vencax » 03.12.2012, 21:48

Zdar, je to trochu osemetnejsi :) Musis nahrat ten flv. Pak by se mel zacit zobrazovat na videokanalu. Pro pridani thumbnailu je treba uploadnout jpg se STEJNYM nazvem souboru jako ten flv (i s tou flv priponou). TO same pro titulky = srt file. Napr. nahraju abc.flv. Pro tytulky a thumb je treba uploadnout abc.flv.srt resp. abc.flv.jpg

zdar
vencax
Sympatizant TZM

Příspěvekod stejk » 03.12.2012, 23:48

zdar, diky diky... jak jednoduche, napdalo me v prvni chvili... ale:
titulky s spatnym pojmenovanim jsem smazal. nahral znovu dobrym nazvem. klikl na odkaz s videem a ocekavam dobry vysledek. nic. ani video se nerozjelo. hmm... zvlastni... smazal jsem nove nahrane titule... klikl na video. opet se prehravani nerozjelo. ha? pritom jeste vcera jsem sjen prehraval bezpotizi... no nic. smazal jsem i video... nahral ho znovu. pustil si ho. nefunguje ani prehravani. tak nevim. v prihlizeci jsem si zapl debug mod a snazil se prijit na to proc prehravani nerozjede. nicmene kapitalizmus ne me dnes jiz vycucl natolik, ze nejsem schopen travit dalsi cas heldanimzdroje problemu. proto ti pisi. nahral jsem tedy znovu i titulky v pozadovanem tvaru. rad se necham poucit. proto tedy ano klidne mi ukaz kde jsem udelal chybu. vlastne te o to zadam. diky.
stejk
Diskutér

Příspěvekod stejk » 13.12.2012, 22:38

zdar, po deseti dnesch se vracim do tohoto vlakna, abych te znovu Venco pozadal o vysvetleni kde jsem udelal chybu, pricemz pri psani jsem si vec rozmyslel. jiz nechci pridavat videa na stranky, jak jsem puvodne chtel.
Omouvam se, ze jsem otravoval. Svuj ucet jsem si v administraci smazal. Na youtube kanal pridavat videa jiz take nemam zajem. Mejte se. Cus.
stejk
Diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 13.12.2012, 23:55

Jen malý off-topic ode mě.

Opět se mi potvrzuje, že dávat oprávnění jen tak někomu, koho skoro neznáme, je pitomost. Z příspěvku stejka jsem pochopil, že mám smazat oprávnění (které po mně vymáhal Fido) k nahlížení a přispívání do skryté sekce fóra, tedy jsem jej smazal. Na následujícím TS proberu opět své doporučení neregistrovat každého, kdo se namane, jen tak něco nakváká o tom, že bude jako fungovat a pak zase odejde. Opět to své "Já jsem to říkal.", ach jo, jak naivní... Nicméně Ti stejku rozumím, takto hold někteří členové TZM ČR ne/fungují... Já se přes to snažím přenést a není to snadné.

Btw také by mě zajímalo, proč si člen IT týmu nehlídá svůj písek, Venco? 1x týdně TS a konec, že? :-) Dej si to RSS nebo sledování, ne? Já mám RSS a vím o všem, co se tu objeví.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod vencax » 15.12.2012, 10:55

Ano sorry, nemam zapnuty sledovani. Nechapu, proc mi stejk nenapise zpravu?
vencax
Sympatizant TZM

Příspěvekod stejk » 16.12.2012, 14:00

Nenapsal jsem ti zpravu schvalne. Muj zamer byl od prvopocatku psat do fora. Duvod? Aby se ukazalo jak vecy nefunguji.

Razi, ano chtel jsem na tom take ukazat, co clovek snese. Je tedy zrejme, ze v mem pripade cca tyden bez reakce. Muzete sice pravem oponovat, ze jsem mohl napsat naprimo, ale znovu opakuju, ze jsem chtel nasimulovat bezneho noveho cloveka vs. funkcnost systemu a reakcnich schopnosti hnuti.

Je tedy zrejme, ze je nutne:
1] proverit, zda rrs ctecky maji lide, kteri je maji mit
2] overit, zda ctecky realne funguji
3] zmenit heslo do administracniho rohrani webu (ne fora), tak aby nebylo lehce odhadnutelne
4] zjistit proc nefunguje to co jsem zde psal, tedy titulky

Omlouvam se pokud jsem z vaseho pohledu moc akcentoval. Nicmene jinou cestu jsem nenalezl. Zustavam nadale ve hnuti. A verim, ze jedhoho krasneho slunecneho dne, takhle po obede, kdyz bude chvilka volna, tak sednu ke posýpači a zkusim dannou vec znovu. A jak doufam, nepodari se mi uz odhadnout heslo do administracniho rozhrani. Tedy nebudu muset pokracovat abych zjistil, ze titulky stale nefunguji. Svet se tak, alespon pro mne, stane zase na kratkou chvili lepsim mistem pro zivot. Mir. :D
stejk
Diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 16.12.2012, 14:44

stejk: se slevováním fóra členy máš 100% pravdu, snažím se o to už rok a půl, bez výsledku, všichni jsou stejní.

1) nemají, protože by jinak reagovali a předpokládám, že mít nebudou (neberou to vážně)
2) ano, RSS funguje velmi dobře, sleduji tím sám celé fórum (ostatní ne, protože je to nezajímá)
3) njn, klasika, říkat to můžu stále, ale nic s tím neuděláš
4) na webu TZM nejdou ani přehrávat videa, btw proč vencax nezareagoval na Tvůj příspěvek?

stejku, myslím, že se není zač omlouvat, 90% uvedených záležitostí vidím naprosto stejně. Chování většiny členů TZM je pro mne silně demotivačním, protože jde ale o správnou myšlenku, musíme s tím nějak žít s vírou, že se časem takoví lidé samovolně odfiltrují, i když to není v našem světě ani zdaleka realitou. Logicky a racionálně uvažovat dokáže jen 4% obyvatelstva.

Trochu se do tohoto stavu od TZM odkláním, buduji pomalu vlastní web, protože co si člověk neudělá sám, to nemá a mé názory nejsou evidentně nikým vítané, natož brány v potaz (viz několik TS setkání, kde se sice na oko na něco zeptají, ale pak názor zamítnou a to zcela bez šalce zase zareagovat, jako kdyby prostě ne, hotovo, je jedno proč a jdeme dál - narážím třeba na záležitost tvorby a distribuce DVD)... Zkrátka to buď sneseme nebo ne.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod vencax » 17.12.2012, 11:33

Hey kluci! Velice konstruktivni! Diky. Asi bysme se meli vratit POUZE k 15 let staremu BB foru, ktere za 1 neumi nic nez texty. Za 2 je velice tezkopadne prochazitelne (nejde jinak, nez neproctene prispevky prohlasit na prectene a pak se divat jen na nove). 2/3 (optimisticka predpoved) je OT nebo trolling. Ano, je to informacni kanal. Diky za nej.
vencax
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 17.12.2012, 12:16

vencax: Myslím, že Tobě je více než 20 let a také neříkám, že jsi moc starý, poněvadž k myšlení používáš již jiné algorytmy, než jsi používal třeba jako mininko. Kromě toho když je něco zcela nové, povětšinou vykazuje chyby a funguje podstatně hůře, než po letech vývoje (což dokazují i výše zmíněná fakta). O kvalitě phpBB bych pomlčel.

Fórum toho umí dost a hlavně dobrý den, vítej ve fóru, které má umět výhradně texty a navíc nikdo nic o jiných dodatkových funkcích potřebných pro diskusní fórum neříkal. V případě phpBB jde o velice snadné a díky tomu i nejpoužívanější řešení na světě, což jsme si všichni už mnohokráte dokázali. Myslím, že jsi jen poněkud ublížený z toho, že nesneseš oprávněnou kritiku a tak štěkáš kolem sebe. Zkus raději své základní nedostatky opravit a pak napsat, budeš z toho mít úplně jiný pocit, věř mi. ;-) Do teď například na oficiálně veřejné stránce zeitgeistmovement.cz nepřehraji ani jedno video, začít můžeš třeba u toho.

Obecně: Někdo úspěch spolehlivých lidí neunese a tak na nich zoufale hledá chyby, které však nejsou. V našem hnutí to není jinak. Obecně v lidské společnosti platí, že nedokáži-li něco dobře sám a existuje-li někdo, kdo to dokáže (vůbec nebo i jen lépe) a tak by mě mohl učiniti neschopným, raději mu jeho práci znepříjemním nebo zcela znemožním, aby toho nedosáhl, a to jakýmikoli dostupnými prostředky. Začít v této oblasti u sebe znamená, že nebudeme nikdy slibovat něco, co víme, že nedokážeme, neuděláme nebo nechceme udělat a budeme se věnovat výhradně tomu, čemu rozumíme, umíme, dokážeme a také do řádného termínu dokončíme.

Naše texty jsou velice k věci, poněvadž se snažíme členy hnutí rozhýbat a dohnat k zodpovědnosti za své činy.

Edit 12:23: Povšiml jsem si odkazu Morphea na přednášku Federica Pistona, který se mimochodem zmínil na začátku o tom, že TZM Global má své programátory, kteří nám poskytnou cokoli, co budeme potřebovat. Na mezinárodním střetnutí na Slovensku před rokem se nám o tom Federico nezmiňoval, takže jde asi o příjemnou novinku. Možná bychom s tím měli něco udělat.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Uzavřené práce a požadavky