Právě je 23.10.2018, 12:05

Fázový alternátor - zastaralé procesy

Všeobecné vzdělávání; přírodní, humanitní a aplikované vědy; nové poznatky a technologie; aplikace vědeckých metod s ohledem na člověka a životní prostředí; vývoj a udržení kooperativního a symbiotického myšlení.

Příspěvekod Sviccc » 14.01.2012, 16:47

Bedini, Tesla, S.Meyer, Sobolev a dalsi tu byli prece zminovany a puvodne se diskuze rozvedla na toto tema.Dokonce jsem zminoval i jednotlivy patenty, tak nevim kde je hoax...Predevsim jsem cerpal z Gewa, U Pramene, Overunity a dalsich dost verohodnych stranek a mimo jine take ze zkusenosti meho otce, ktery se tomu v mladi venoval.Nedavno mi rikal neco o funkcni studene fuzi, kterou si muzes sestrojit doma.Pry by mel byt nekde na netu navod, ale zatim jsem nenasel.Nevi o tom nekdo vice?
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 14.01.2012, 16:54

Mnoho věcí lze sestrojit, ale udělej to když víš, co Ti hrozí. Jeden ve fóru Tě bude burcovat ať to dokážeš, ale jakmile to uděláš a budeš veřejně prezentovat, špatně dopadneš a to buď z patentového hlediska, nebo jinak. Dokud nebudeme své znalosti moci otevřeně sdílet, dokud nezměníme své myšlení, dokud se dostatečně nevyvineme, nemáme moc šancí realizovat svůj potenciál. Odkazů padlo mnoho, mnohým zaslepeným to ale nestačí a kdo ví co je skutečným důvodem. Někdy nevede diskuse nikam i v případě, že druhého argumentačně položíme. Ego je silné a jen málokdo jej dokáže skutečně překonat.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod firda » 14.01.2012, 17:39

Raziel-CZ píše:Někdy nevede diskuse nikam i v případě, že druhého argumentačně položíme. Ego je silné a jen málokdo jej dokáže skutečně překonat.

A razi má vždycky pravdu!

//Raziel-CZ: Jakou informační hodnotu má tato reakce?
Skutečně svobodní budeme teprve tehdy, až se přestaneme vzájemně cíleně oblbovat.
firda
Sympatizant TZM

Příspěvekod kombík » 14.01.2012, 17:39

Raziel-CZ : VERY TRUE
kombík
Sympatizant TZM

Příspěvekod firda » 14.01.2012, 18:52

Kdo umí anglicky a má chuť se podívat, jak pokračuji na overunity, tak je to zde.
Skutečně svobodní budeme teprve tehdy, až se přestaneme vzájemně cíleně oblbovat.
firda
Sympatizant TZM

Příspěvekod kombík » 14.01.2012, 19:17

to je prave problem vyse zminovanych webu s tematikou OU...je zde spoustu nevzdelanych lidi nebo skeptiku a na celem foru je tak velky informacni sum,ze je temer nemozne poznat kdo co skutecne udelal,videl,vyzkousel apod.takze velke fora jako freeenergy nebo ouforum sem v podstate neprojizdel.projizdet posty nactiletych a prekladat tento informacni sum,ktery spise pripomina slepici kvokani mi prijde jako zahlcovani a pretezovani,jako bannery dnes na netu :D samozrejme ze se mezi 100 posty najdou 3 ktere sou skutecne a maji nejakou hodnotu,ale to uz mezi temi 100 nepoznate.

Nejlepsi je asi hledat originalni patenty a vynalezce a pak hledat jejich repliky
kombík
Sympatizant TZM

Příspěvekod firda » 14.01.2012, 19:48

Jj, prohrabat se vším hoaxem, spamem a překonat při tom ega všech, co ti je podstrkují jako zaručeně pravé, jakož i spoustu blábolů a nepravd zahalující vše, nehledě na funkčnost předkládaného, a když už se ti konečně podaří v tom bordelu identifikovat pramínek naděje tak tě ještě bodnou s hláškou "já jsem ti to říkal", aniž by si dokázali přiznat, že celou tu dobu jen strašně mlží, lžou, překrucují a vůbec neargumentují a nakonec si přivlastní práci nenápadného dobrodince, který trpělivě vede linčovaného poutníka, klestícího si cestu vylučovací metodou... jo, to chce odvahu :lol:
firda
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 25.05.2014, 23:32

„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Raziel-CZ » 29.01.2015, 12:36

Raziel-CZ píše:Vyrobit energii z ničeho jde a je naivní si myslet, že jsme tak dokonalí a s jistotou známe veškeré zákony fyziky. Domnívám se, že nikdo a nic nemá právo tvrdit, že něco je tak či onak na 100%.

Abych to po letech zpřesnil, tak nejde o vyrobení energie z ničeho, ale o převzetí z něčeho jiného v rámci zákona o zachování energie. Kromě toho začínám být vůči volné energii vzhledem k mnoha podvodům a nedostatku informací skeptický...
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod JanG » 29.01.2015, 17:45

Neviem ti na to odpovedať. To video neukazuje nič podstatné, zapne niečo a rozsvetia sa žiarovky. Potom tam majú ľudia asi nejaký záchvat ... Článok tiež nič nepovie. O túto tému sa ale nezaujímam, takže niesom práve ten pravý, aby to posudzoval. Automaticky to nevylučujem, ale ani nehovorím, že to je tak.
JanG
Organizační tým

Příspěvekod Raziel-CZ » 29.01.2015, 18:28

Já jsem momentálně ve stejném rozpoložení. Volá energie? Prostě nevím...
Raziel-CZ
Administrátor

Předchozí

Zpět na Věda a vzdělávání