Právě je 16.07.2019, 20:50

Oregonova energie

Všeobecné vzdělávání; přírodní, humanitní a aplikované vědy; nové poznatky a technologie; aplikace vědeckých metod s ohledem na člověka a životní prostředí; vývoj a udržení kooperativního a symbiotického myšlení.

Příspěvekod Shebyk » 25.07.2011, 22:25

Dobrý den,
asi rok zkoumám orgonovou energii a hledám společníky(výzkumu) či sponzory. Upozorňuji,že jde především o mentální práci. Zasiťuji Jižní Čechy,abych odstraňoval tzv. Chemtrails. Již mám očividné výsledky.Na požádání předložím.Kdo je z jižních Čech,rád v září předvedu manipulaci počasí.Nyní jsem v zahraničí. Může to pomoci nám všem,tak pojďme spolu opravit co elity nadělávají nad našimi hlavami. Těším se na spolupráci. abajlam@seznam.cz Shebyk
http://shebyk.rajce.idnes.cz/Vyzkum/
http://orgo-net.blogspot.com/p/orgon-or ... pojmy.html
http://orgo-net.blogspot.com/p/proc-se- ... ocasi.html
http://silesia.wz.cz/drbal.htm
Shebyk
Nový diskutér

Příspěvekod Shebyk » 25.07.2011, 22:29

Shebyk
Nový diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 25.07.2011, 23:16

Pěkný den,

tak mě napadá, co před použitím odkazů nejprve o Orgonu něco napsat? Byť ctrl+c a ctrl+v, ale něco? Odkazy pěkné, ale když přestane web fungovat, stane se toto téma zcela bezpředmětným a ne každý hned Googlí.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvekod Peace Of Mind » 26.07.2011, 09:27

Absolutně nevím o co jde a taky bych uvítal více informací pro obyčejného laika...díky ;)
Peace Of Mind
Diskutér

Příspěvekod Zebra » 26.07.2011, 14:50

Také bych rád info.
Systém má chybu a tu je třeba napravit. Odjakživa na světě bojují 2 mocnosti. Dobro a zlo, Bůh a Ďábel. Již dávno ale neplatí, že Církev představuje 100% Boha.
Zebra
Sympatizant TZM

Příspěvekod Shebyk » 26.07.2011, 16:36

Dobrý den,
jsem Vám vděčný za Vaše reakce a máte naprostou pravdu,ale když si pořádně pečtete můj příspěvek,zjistíte,že stojím především o vědeckou podporu.Nechci se nikoho dotknout. Začal jsem takto,protože jsem očekával,zda se ozve někdo,kdo o tomto tématu již něco ví.Nejlépe víc než já sám. Trošku pochybuju,že ať se dám cokoli,tak se objeví někdo kdo bude ochoten mě alespoň částečně sponzorovat a to prooto, že v tomto oboru se objevilo tolik šarlatánů a podvodníků,že lidé těmto věcem jen těžko věří,proto byl můj primární cíl rozdmíchat diskuzi a velmi mile mě překvapilo,že neuběhl ani jeden den a Vy reagujete. Děkuji.
Nyní k tématu,které je velmi obšírné a diskutabilní. Pan Freud měl učně. Jmenoval se Wilhelm Reich. Dnes masmédii popisován jako šílenec,ale to byl ve své době i Galileo že? Pan Freud ve svém bádání dospěl k vytvoření myšlenky na tzv. libido. To se mělo zkládat(vše co zde popisuji, dělám liacky,proto prosím odpusťte některé nepřesnosti) z pudů,které jsme evolucí nastřádali. Pan Reich si ovšem myslel,že libido je energetického původu. Nyní zabrouzáme do fyziky a metafyziky. Kdo viděl filmy jako zeitgeist, The secrets, miluj svůj život, tajemství vesmíru apod. najde mnoho podobností, paralel. Stejně jako znalci(i laici) některých náboženských kultur, především východních. Zpět k fyzice. Zatím nejlepší vysvětlení vzniku vesmíru je velký třesk. Laicky: Z JEDINÉ kuličky (lépe řečeno nehmotného energetického bodu) vzniklo všechno. Pokud má ale všechno JEDEN původ,pak je vše tvořeno jediným základním materiálem, který je všudypřítomný. Dnešní kvantová fyzika v podstatě tvrdí,že hmota jako taková neexistuje. Existuje pouze pozorovatel a pole potence,ve kterém se pozorovatel rozhoduje. Elementární částice (o kterých mimochodem dnes již víme,že elementární nejsou,nýbrž se zkládají z dalších částic;pokud to někoho zajímá,některé z nich se nazívají neutrino,antineutrino,utron,dutron.....) jsou jen jakési kapičky extrémně zhuštěné energie. Právě té prazákladní energie,která je hybnou silou vesmíru. Budha ji popsal jako prána, v taoismu je to chi nebo qi, v japonských naukách Rei Ki, u nás v Evropě jí nazívali( už si nepamatuji jméno vědce,který jí takto popsal,ale je to na internetu dohledatelné) ódycká energie a pan Reich ji popsal jako orgonová. Dnešní "regulérní" věda ji nazývá tachyonová energie. Pan Reich zjistil,že veškeré organické sloučeniny tuto energii absorbují a přišel na způsob jak ji různými způsoby usměrňovat,zesilovat a využívat. Bohužel se po něm dochovalo jen velmi málo,neboť americké vládě (nebo spíše té stínové) nevyhovoval takový pokrok.
Já sám jsem trpěl na vykloubené rameno a silné alergie. Alespoň jednou do roka, jsem si ho vyhodil,což není 2x příjemné a tak asi po třech letech mi byla přislíbena operace,což se mi ovšem nelíbilo. Mít v 19 letech kovovou kotvu v rameni,nebylo nic po čem jsem toužil.Bylo to asi tak v době,kdy jsem začal sám experimentovat s orgonity. Proto jsem si jeden naprogramoval čistě na mé vyléčení ramena a alergie. Po nějaké době co jsem na sebe aplikoval orgonový zesilovač a odmítl operaci,mě doktor přemluvil abych se alespoň znovu podrobil magnetické rezonanci,protože původní záhadně zmizela a(ani to není moc příjemné,i když né bolestivé,ale dnes jsem za to rád,protože) výsledek byl šok pro nás oba. Komu se něco podobného již stalo,ví že kloubní pouzdro se samo nezaceluje. Doktor mi pověděl,že to moje vypadá, jako po prvním vykloubení a né po pátém. I když vím,že ani ddnes se nezacelilo plně(cítím to při pohybech rukou),jsem moc vděčný.Jsem schopen zvedat těžké věci beze strachu. Můžu dělat rychlé pohyby,které pro mě byli dříve nebezpečné. I moje alergie je pryč. Zaznamenávám to již druhou sezónu a už si nedokážu představit život bez vůní květin nebo mého psího přítele.Přesto moje výrobky eště nedosahují plné kvality. Je to velmi o mentální práci. Proto,pokud si chcete vyzkoušet vlastní,doporučuji,ale VARUJI! Dělejte to s plným vědomím a odpovědností,protože strašně moc záleží na programování a stejně tak jako můžete pozorovat, jak plody Vaší zahrady rostou do neuvěřitelných rozměrů a chutí,stejně tak můžete napáchat obrovské škody a jelikož je to něco co na tomto světě zůstane i po Vás,můžou být škody opravdu nedozírného následku. Svůj první orgonit jsem si koupil a po nějakém čase jsem ho rozmlátil,protože jsem citlivý na jemnohmotné energie a cítil jsem,že to opravdu není ono. Proto znovu: ODPOVĚDNĚ! Nehci tady nikoho z Vás přesvědčovat o mé víře, o esoterice atd. Věřte čemu chcete! To je nakonec záměr pozorovatelů. Rozhodnout a vytvořit tak svůj svět na základě kolektivního a individuálního vědomí.
Naprosto chápu,že posílat peníze někomu koho ani neznáte je dnes opravdu risk. Přesto věřím,že nakonec se i tací najdou,ale to není to o co Vás žádám jako sponzoring. Máte doma staré tonery(jsou v nich takové trubky;hliníkové myslím)? zbytky kovových trubek? Snadný přístup k epoxidu? včelímu vosku?minerály? Žádám o materiál. Je to asi nejednodušší způsob,jak se přesvědčíte,že Vaše peníze jdou tam,kam říkám a né jinam. Pokud se mi podaří získat zbylé tři OBOUSTRANNÉ křišťálové špice a já věřím,že s Vaší a boží pomocí to nebude tak těžké a budu moci jihočechům ukázat,jak se rozhánějí mraky.
Obecné otázky pokládejte prosím sem,pokud máte dotazy konkrétně na potenciální spolupráci, pište na mail,který jsem uvedl v prvním příspěvku.Jsitě chápete,že nechci příliš osobních údajů rozdávat tak snadno. Dále bych chtěl vyjádřit díky Vám všem a především týmům,kteří zde pracují na informovanosti našeho lidu. I když jednotlivec zmůže mnoho, jako jednotný hlas už nás budou ostatní lidé nuceni vyslechnout a posoudit naše informace,kterých se z masmédií nedostává. Děkuji za pozornost
Shebyk
Nový diskutér

Příspěvekod Peace Of Mind » 27.07.2011, 11:46

Abych pravdu řekl, tak i po přečtení tvého příspěvku z toho pořád moc moudrý nejsem, ale asi to bude tou psanou formou. Chtělo by si o tom promluvit. Klidně si můžeš vzít slovo někdy na TS. Stačí se domluvit a napsat do agendy. Každopádně o Tachyonové energie jsem už toho slyšel docela dost. Třeba v 10ti dílném dokumentu "Okem Boha Hóra" je to tam prezentované asi tak, že se díky ní stavěli pyramidy tak, že ty obrovské kvádry levitovali. A je to tam velice pěkně a srozumitelně vysvětleno. Dál jsem na tohle téma četl příspěvky od lidí na FB. Tam by ses určo s někým potkal a mohl to probrat. Je to ve skupině pod názvem "Společně za změnou a sebepoznáním".
Jinak ve vědě a fyzice jsem naprostý laik. Jsem spíš taky na sebepoznání, energie, esoteriku, pracování se svou myslí, sebepoznáním. Klidně o tom můžeme někdy pokecat.
Mira
Peace Of Mind
Diskutér

Příspěvekod Shebyk » 27.07.2011, 15:13

Myslím,že chápu tvé rozčarování. O podobnou problematiku se zajímám asi tři roky a stále tápám,sháním (informační) zdroje. Pokud si o tom chceš opravdu promluvit,prosím,alespoň zběžně pročti odkazy,které jsem přinesl.Další informace můžeš nalézt na gifterském fóru orgo.cz. Ten dokument jsem myslím také viděl. Šlo tam o Imhotepovu pyramidu a egyptské mísy,pomocí nichž se kněžské páry navyšovali frekvence své aury že? O pyramidální energi(která je mimochodem patentovaná ČECHEM) jsem taky vydal odkaz. Je to ten poslední v prvním příspěvku. Ono pokud se těmito věcmi chceš zabývat seriózně,nakonec se do kvantové fyziky budeš muset opřít. Pokud si najdeš dostatek Budhovým citátů,zjistíš,že i on byl expertem v této oblasti. Možná ne expertem v dnešním měřítku,ale přeci. Pokud budeš dnes po deváté hodině na TS,rád si s tebou (o tom či čemkoliv jiném) popovídám. Pokudmáte někdo dotaz,absolutně se nebojte napsat sem. Budu velmi rád,protože téma je to široké a opravdu nemam čas přepisovat sem všechny mé poznatky. Navíc dovedu si představit,jak to vypadá pro neseznámeného čtenáře a časově nezvládám napsat nějaký komplexní úvod.
Shebyk
Nový diskutér

Příspěvekod Zebra » 03.08.2011, 16:24

Také jsem viděl Okem Boha Hóra a o stavbě pyramid. Zajímalo by mě to tvé zařízení na mraky. Tachyonová energie může učinit, že rostliny lépe porostou? Jak? Máš nějakou fotku tvých zařízení?
Systém má chybu a tu je třeba napravit. Odjakživa na světě bojují 2 mocnosti. Dobro a zlo, Bůh a Ďábel. Již dávno ale neplatí, že Církev představuje 100% Boha.
Zebra
Sympatizant TZM

Příspěvekod Shebyk » 04.08.2011, 11:51

Ahoj všem. Předem bych chtěl poděkovat pánovy,který chtěl zůstat v anonymitě a poslal mi balíček křišťalů. Nyní už vím,že jsou mezi Vámi tací,kteří už o tom něco ví. Byl jsem upozorněn,abych zatím příliš neprezentoval svou práci,ale času je málo a já se nebojím,že bych byl systému až tak nepříjemný, přesto děkuji za Vaši starost a podporu. Zařízení na kontramanipulaci počasím se nazývá Cloudbuster a není to žádná novinka. Má však jednu zásadní chybu. Svého výrobce. Orgonity obecně pracují především na mentální sféře, což se v konečných důsledcích ukazuje i ve fyzičnu, ale dnes není příliš lidí,kteří se orgonity zabývají opravdu seriózně a jsou na dostatečné mentální úrovni. A to hraje do karet klimateroristům. Orgonity jsou citlivé na své programy,které není zas tak těžké zlomit,je li zařízení stavěno a programováno nezodpovědně. Jelikož jste projevili svůj zájem, plánuji sérii opakovatelných pokusů. Konkrétně vliv na vitalitu flory, můžete vidět v galerii, na kterou se odkazuji v mém prvním příspěvku. Je jedno,jak to nazvete. Prana, chi,qi, reiki,ki. Jedná se o tu samou prazákladní substanci,jen popsanou jinými lidmi. Díky Vašemu daru, mohu uspíšit svoje síťování,které je přímo závislé na existenci centra,které CB představují. S trochou štěstí,bych mohl s přípravami začít již příští týden a to díky Vám. Předem bych Vás chtěl poprosit o pochopení. Nehodlám zde prozrazovat některé technické nuance a PŘEDEVŠÍM programy a to z několika důvodů. Na internetu jsem našel již několik výrobců(nechci zpochybňovat či pomlouvat hned všechny,kdo četl předešlé příspěvky už tuší),kteří s těmito věcmi již obchodují a proto jistě chápete,že po roce práce a investic,které již jistě přesáhli 15 000Kč nepředám vše co vím jen tak někomu.Navíc jsem kontaktoval již několik z nich a z jejich jednání jsem došel k závěru,že budu li to dělat pro efektivitu,nemůžu jít v jejich stopách. A programy? Ty samozřejmě nevyvěsím na internet z prevenčních důvodů. Už jsem do toho vložil příliš mnoho,než abych pak dal vše do rukou klimateroristům,které se snažím potírat. Samozřejmě to nenznamená,že budu něco význačného zatajovat nebo odmítat vysvětlit(pokud to je v mích silách). Děkuji Vám za pochopení. Těším se na další vaše otázky, příspěvky(ať už hmotné či nikoli) a poznatky a doufám,že jsem odpověděl dostatečně. Pokud ne, konkretizujte své otázky. Eště jednou díky za podporu a pozornost.
Shebyk
Nový diskutér

Příspěvekod Eš[cze] » 08.08.2011, 11:15

Jsem rad, ze jsem Ti ze zacatku vypomohl, evidentne se mi vyplacis :) Chod na TS pravidelne, jedincu jako jses Ty tu mame nedostatek. Hlavne jde o rozpohybovani veci! :roll: K zapaleni a myslence jako takove, ohledne "Orogonove energie" se vyjadrim, az vycestujes do Egypta a zpusobis naplanovanou tzv. prutrz mracen. Pak budu Tvuj ;)
Mimochodem si tu zminil cecha, Karla Drbala co patentoval ostreni ziletek v pyramide. Je videt, ze se opravdu vzdelavas, jen tak dal :!: A "Pyron" mam postaveny vedle sebe, drzim palce. Tesim se az mi vytres zrak 8-)
Eš[cze]
Nový diskutér

Příspěvekod Zebra » 09.08.2011, 14:28

Shebyku. Pokud máš skutečně nástroje na eliminaci Chemtrails a účinků HAARPU na počasí nad našimi hlavami...(a důsledek toho, že HAARP proděravěl atmosféru nad Norskem asi vidíme v podobě letošního deštivého léta všichni), tak ti držím palce při tvém bádání. Osobně mě zajímají výsledky tvé práce.
Systém má chybu a tu je třeba napravit. Odjakživa na světě bojují 2 mocnosti. Dobro a zlo, Bůh a Ďábel. Již dávno ale neplatí, že Církev představuje 100% Boha.
Zebra
Sympatizant TZM

Příspěvekod Shebyk » 19.08.2011, 14:56

Krásný den Všem,
omlouvám se za svou nečinnost,ale mám rozjetý projekt,který vyžaduje mnoho času a výdajů,navíc moje protisystemové činnosti přesahují pouhý výzkum. Co se TS týče,je mi líto Eši,že se mohu angažovat jen zřídka,ale pondělky mám povětšinou přeplněné,přesto budu se snažit dostavit se 29.8.,takže si připravte konkrétní dotazy a já se je budu snažit zodpovědět,budu-li moci. Celá problematika je ale o něco složitější. Já experimentuju(snad jen prozatím) se základní technologií. Pan Reich testoval rezonátory,které byly(energeticky) nejen uzemněné,ale na ně byly připojeny frekvenční generátory(o různých vlnových délkách),které výsledky významně zesilovaly, ale to je pro mě jěště hodně daleko,proto se o plánovaných deštích zatím nedá hovořit. A to už z finančních důvodů nemluvě o tom,že můj vlastní výzkum,zatím jen prokázal,že se tam opravdu něco děje.Proto připravuji sérii pokusů,ale o tom za chvíly. Přesto průtrž mračen už takový problém není. Je třeba si však uvědomit,že ta hybná síla vychází z bytostí. Orgonit jako takový je pouze zesilovač s kumulačními schopnostmi.Bez frekvence té správné myšlenky se nestane nic i kdyby technologie dosahovala již několikáté generace,to už mám vypozorované. Co se týče vzdělání,dělám co mohu a naštěstí na to nejsem sám. Tím chci říct,že ač to tak může vypadat, nejsem plně kvalifikovaný(ono co je dnes střední technická škola že?),jen dostatečně informovaný. Abychom získali pozornost připravujeme několik základních pokusů,které by měli upoutat pozornost a to:
1. vliv myšlenek,vjemů a emocí na vodu- Toto prokázal již Nasaru Emoto několika tisíci pokusy,přesto my v ruce nemáme nic a proto některé experimenty zopakujeme a zdokumentujeme a porovnáme s prosáklími informacemi od ruského týmu (pro představu jeden z již několika dokumentů http://www.youtube.com/watch?v=Svb0-RxHjss)
2. vliv a průběh elektromagnetismu v kulovitém poli
3. vliv orgonových zesilovačů na flóru
4. existence zpětné vazby mezi stvořitelem a výrobkem (subjektivně)
5. vliv orgonových zesilovačů na kvalitu vody
6. kvalita a složení dešťové vody (poplatek 1000Kč)
Pokud by si někdo přál pokus udělat doma sám, přidám další informace. Již máme několik zajímavých výsledků,ale bohužel si fotoaparát budu muset pořídit až na to bude.
Zebro. Tyto technologie jsou dostupné od dob internetu a navíc tu nejdůležitější součástku máš mezi ušima(i když pravda nahraditelnou generátorem konkrétních frekvencí). Situace je o něco komplikovanější. Možná si několik z Vás,kteří právě čtou vzpomenou na superbouři 13.7.2011. Byla to středa. Na to již nikdy nezapomenu,protože jsem byl od rána venku a měl jsem možnost celou situaci sledovat s téměř plnou pozorností. Pokusím se najít satelitní snímky. Zatím pár odkazů
http://www.freepatentsonline.com/4686605.pdf

http://www.scribd.com/doc/26517997/Us-Patent-Harrp-5041834#fullscreen:on

http://www.freepatentsonline.com/5038664.pdf

http://csat.au.af.mil/2025/volume3/vol3ch15.pdf

http://csat.au.af.mil/2025/concepts/11ta_ndx.htm

http://uscode.house.gov/download/pls/15C9A.txt - zpráva o modifikaci (bílý dům ůsej)

http://www.navy.mil/search/display.asp?story_id=21914

[url]http://www.scribd.com/doc/12896975/US-Law-Weather-Modification-Experimenting o akendě 21[/url] - lze najít i v ČR - sídlí a funguje

http://oai.dtic.mil/oai/oai?verb=getRecord&metadataPrefix=html&identifier=ADA134923 - NAVY a mikrovlný signál

http://presscore.ca/2011/?p=1610 - jak se dělá zemětřesení

http://water.usgs.gov/wrri/09grants/progress/2009WY46B.pdf - jak se dělá déšť a sníh

Společnosti, které nabízají změnu počasí....

http://www.wtwma.com/ - pro pochybovače...denní hlášení

http://www.weathermodification.com/ - chcete na zahradu sníh?

A mnohem mnohem víc na http://www.dutchsinse.com/blog/?p=660


Japonský haarp: http://www-lab26.kuee.kyoto-u.ac.jp/study/mu/mu_e.htmlRuský haarp: http://ursi.org/Proceedings/ProcGA05/pdf/GP2.3%280511%29.pdf


Lokace a foto zařízení haarpů: [url]http://webcache.googleusercontent.com/search?
q=cache:XgAQtkkDHaIJ:lucianarchy.proboards.com/index.cgi%3Fboard%3Dzorgon%26action%3Dprint%26thread%3D8872+thompson+manitoba+vlf+haarp&cd=12&hl=en&ct=clnk&gl=ca&source=www.google.ca[/url]

Obrázková instruktáž, jak se dělá počasí: http://ulcar.uml.edu/umlcar_brochure.htm

Seznam radiostanic – v ČR Průhonice: http://ulcar.uml.edu/stationlist.html#

Tohle je dost dobrý i s filmem: http://aircrap.org/chemtrails-patent-laminar-microjet-atomizer-method-aerial-spraying-liquids/331974/


Aha,tak koukám,že orgonet mě předběhl a snímky zveřejnil,takže Vás odkážu nahttp://orgo-net.blogspot.com/2011/07/megaboure-pres-cele-cesko.html
ať to nemusím dělat zbytečně znovu. Věřím,že autor bude jedině rád,že se tyto informace dostanou mezi co nejširší okruh lidí. A pokud ne,tak se mu zde veřejně omlouvám.
Shebyk
Nový diskutér

Příspěvekod Sviccc » 19.08.2011, 17:44

Taktez se chystam na vyzkum orgonove energie.Velice se na to tesim.Zatim shanim material na vyrobu.
Drzim palce tvemu vyzkumu a sem rad, ze se tomu nekdo venuje.
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod Sviccc » 30.09.2011, 01:47

Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Další

Zpět na Věda a vzdělávání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron