Právě je 14.12.2018, 13:07

3D tvorba - město Venus projektu

Duch doby, The Last Corporation, Všeobecný základní příjem, OdKomunity, Svobodný vysílač, Česká Konference a další projekty stojící za pozornost.

Příspěvekod luger.205 » 23.04.2011, 00:28

Začal jsem tvorbou centrálního dómu. Ještě není zdaleka dotažený, ale základ je hotov. Scéna bude volně k dispozici pro naše ZGM užití, až bude hotová...

Obrázek
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Morpheus » 23.04.2011, 00:33

moc pěkný, jen tak dál! nainstalujte nějaký MOD na to zobrazování fotek, tohle je ďás :D
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 23.04.2011, 02:03

Hlavně aby budovy byly plně využitelné bez zbytečných nevyužitých nesmyslných prostorů.
Morpheus: Jak se jmenuje ten mod na to, něco s tím zkusím udělat.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 23.04.2011, 03:22

Tak já se to snažím přiblížit Frescovu návrhu. Kulovité budouvy podle mě nejsou úplně ideálně použitelné, ale nám jde o koncept, ne o konrétní aplikace, žejo...

Tady jsem konkrétně bral inspiraci z tohoto obrázku:
Obrázek

Než jsem tenhle obrázek našel, byl můj návrh centrálního dómu tento - ten jsem pak upravil na ten, co je v prvním příspěvku.
Obrázek
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 24.04.2011, 01:16

Já už mám centrální dóm města Venus prakticky hotový, takže navrhuju, abys udělal vláček jako na tomto obrázku. Stačí sloup, kolej a samotný vlak, já už to pak k tomu dopasuju. Jinak určitě by byly dobré nějaké stromečky, to je na mě moc složitý tvar. Jak bude centrum, vrhneme se na zbytek města. Přemýšlím, jestli dělat takové detaily, jako nábytek v prosklených místnostech, asi to bude potřeba, ale to zvládnu.

Obrázek

Ještě ten můj dóm:
Obrázek
Obrázek
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod kombík » 24.04.2011, 18:34

cau,dobry,mozna bych to udelal cely o dost vetsi a male kopule propojil tunelem k centru.v tydnu se pustim do toho transportu...a co vsechno vis o tech jejich modelech apod? a jak to s tim jejich novym filmem,prej na nej vybrali uz pul milion korun
kombík
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 24.04.2011, 23:06

Asi bych se za každou cenu nedržel toho návrhu ve VP... Držel bych se základní myšlenky VP, což je kruhové město s centrálním dómem a integrovanými systémy dopravy, služeb, atd... Domyslel bych to logicky, nemá smysl kopírovat VP.

Jinak poslední verze centra je tato:
Obrázek

Malé vnější kopule budou pravděpodobně dvojpodlažní, doplním nábytek atd...
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod stejk » 06.05.2011, 23:26

Hele jde ti to. Prosim te v jakem softu to delas? Nejaky druh CADu?
stejk
Diskutér

Příspěvekod luger.205 » 07.05.2011, 00:11

nene, je to Cinema 4D - BMW v tom prý dělá design... Na rozdíl od CADu modeluješ podle oka, tedy nepřesně. Jenom si s tim hraju, moc to neumim, ale tohle jsou jednoduchy geometricky tvary, tak to zvládám ;)
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Zebra » 15.06.2011, 10:17

A nechcete se rovnou podílet na tvorbě 3D reálného města? Máme areál v Ostravě, budou to 24h snímat kamery. Bude to fungovat jako "Muzeum budoucnosti". Lidé budou moci (po zakoupení nějakého malého kreditu) např. ovládat funkce městečka přes internet, jezdit s vláčkem (jakože Mag-LEv) apod. Je na to potřeba lidi, které baví "modelařina". www.robotic-city.cz
Projekt zbytečně stojí na lidech. Nebyla by to lepší reálka?
Systém má chybu a tu je třeba napravit. Odjakživa na světě bojují 2 mocnosti. Dobro a zlo, Bůh a Ďábel. Již dávno ale neplatí, že Církev představuje 100% Boha.
Zebra
Sympatizant TZM

Zpět na Projekty přímo ne/související s hnutím