Právě je 15.10.2018, 10:38

Občanská iniciativa prak.info

Duch doby, The Last Corporation, Všeobecný základní příjem, OdKomunity, Svobodný vysílač, Česká Konference a další projekty stojící za pozornost.

Příspěvekod firda » 10.01.2012, 18:10

kunsento píše:Drsný animovaný film o americké centrální bance:
http://www.youtube.com/watch?v=TKurU_7zV8k

Super video, to jsem ještě neznal.
Skutečně svobodní budeme teprve tehdy, až se přestaneme vzájemně cíleně oblbovat.
firda
Sympatizant TZM

Příspěvekod kunsento » 10.01.2012, 18:39

dobrý že, a trvá jen 30 min. To by se Morpheovi líbilo ;-)
Jsou 2 způsoby podvodů: Věřit v něco, co není pravda; nebo nevěřit něčemu, co pravda je.(Soren Kierkegaard)
kunsento
Diskutér

Příspěvekod kunsento » 10.01.2012, 22:59

tak email odeslán... uvidíme :-)
Jsou 2 způsoby podvodů: Věřit v něco, co není pravda; nebo nevěřit něčemu, co pravda je.(Soren Kierkegaard)
kunsento
Diskutér

Příspěvekod kunsento » 11.01.2012, 00:04

jsou rychlí, ale vidíte, že ta spolupráce není jednoduchá věc ... ;-)
Celkem zásadní nedorozumnění , že ?

Asi vas zklameme, ale nejsme priznivci konspiracnich scenaru, ktere navic
maji dost casto blizko k fasismu ci rasismu, coz ukazuje i odkaz na
antisemtisky web Zvedavec na jednom vami doporucenem webu.

S tim nechceme mit nic spolecneho.

PRAK
kunsento
Diskutér

Příspěvekod Morpheus » 11.01.2012, 00:08

Morpheus to už kdysi viděl :D co si tak pamatuju tak pěkné videjko, jen mě tam potom trochu smrděl ten hororový konec, kdy se cílilo na určité lidi, ty by se odstranili a vše by bylo jako v ráji, takovej ten agresivní nádech do toho...řeší se to tu vedle v tématu a jestli tady je nějaká agresivní, vojenská nálada apod. tak nevím, co je za náladu u reformy.cz kteří si v těchto tématech přímo libují :D já se snažím (je to i ve vývoji takové té nasrané společnosti) si na věc po shlédnutí udělat neutrální postoj a sledovat co mi přinesou jiné zdroje a pak si z toho dělat obrázek.
Ale to je jen taková moje vsuvka, k tématu to moc nepatří, takže...těším se na odpověď od praku :)
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Morpheus » 11.01.2012, 00:11

he, to byla rychlá odpověď :) nj, konspirační scénáře, ismy, nějakej webík...to už tu bylo hodněkrát...asi toho mají teď kluci hodně, jen zjistili, že je něco špatně a neví kudy kam. Navazování spolupráce někdy není jednoduché no.
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod kunsento » 11.01.2012, 00:21

Morpheus píše:jen mě tam potom trochu smrděl ten hororový konec

To máš pravdu. Taky jsem to tehdy tomu co mi to poslal trochu vytknul, ale odvětil mi, že to lze brát symbolicky. V tom filmu to pravda moc symbolicky nevypadá;-) ale já to pro sebe chápu symbolicky. Prostě hledám cestu, abych ty papírky potřeboval stále míň a miň. Tímpádem moc nechápu, proč mi v titulkách v závěru nabízí reformy.cz abych si film, který jsem právě zdarma dokoukal na internetu koupil na DVD ;-) - vlastně si tím protiřečí.
kunsento
Diskutér

Příspěvekod kunsento » 11.01.2012, 00:24

praku jsem napsal , že to co píšou taky není náš "šálek čaje", tak třeba se ještě ozvou. Nebo jim můžete zkusit napsat někdo jiný. A dejte si pozor jaký linky posíláte, radši všechny linky pečlivě proklikejte , jestli nevedou na zvědavce nebo jiný antisemitský web ;-)
kunsento
Diskutér

Příspěvekod Morpheus » 11.01.2012, 00:32

No jako kam vedou odkazy odkazů si všimnou a vypíchnutých informací si nevšimnou :D docela i tento styl myšlení obdivuji :D nebo spíš...udivuji
njn, ale vysvětli to lidem co to vidí poprvé, ať to berou symbolicky :D člověk neznalý koukne...ježiš! bubáci!...a dopadne to jako v tom videu s vlakem...stopka, jdu se dál smát, dejte mi pokoj...no a korunku tomu dají reformy, které beru s hodně velkou rezervou :)
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 11.01.2012, 08:37

Jak vás tady tak čtu sleduji, že Prakáci asi nevědí co hlásají, když nás setřou něčím, co s námi nemá absolutně nic společného. Tímhle stylem, odsouzením neznalého, se nedostanou nikam a skončí vážně jen u pár hrátek venku.

Jenže musím pokárat i vás zde, protože třeba taková "Ekonomická Reforma", na kterou odkazujete, nemá s naším hnutím zhola nic společného! Příště, než se pustíte do kontaktování, bych doporučil se dohodnout o postupu s československým zastoupením hnutí Zeitgeist a ne jen tak někde ve fóru s několika sympatizanty. Jako kontaktní osoba vás rád nasměruji, projevíte-li o to zájem.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod firda » 11.01.2012, 08:58

To jsou paka :roll: ...a nebo prostě nemaj čas a tak hned souděj aby mohli filtrovat.

Raziel-CZ píše:Jenže musím pokárat i vás zde, protože třeba taková "Ekonomická Reforma", na kterou odkazujete, nemá s naším hnutím zhola nic společného! Příště, než se pustíte do kontaktování, bych doporučil se dohodnout o postupu s československým zastoupením hnutí Zeitgeist a ne jen tak někde ve fóru s několika sympatizanty. Jako kontaktní osoba vás rád nasměruji, projevíte-li o to zájem.

Po bitvě je každej jenerál :roll: Tak si je kontaktuj sám jménem koho/čeho chceš.

A ER/LETS jsou pro mne zatím jediná skutečně proveditelná řešení, co jim chceš nabídnout jako TZM? Venus Project? To je na ně tuplem příliš futuristický než aby se tím zabejvali.
Skutečně svobodní budeme teprve tehdy, až se přestaneme vzájemně cíleně oblbovat.
firda
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 11.01.2012, 09:09

Doporučuji firdo přejít od slov k činům, přestat bezcílně navštěvovat internetová fóra a začít něco dělat. Jako hnutí lidi kontaktujeme, ale ne sami za sebe, nýbrž právě za hnutí, se kterým je potřeba se nejprve dohodnout. Vyzývám tě k návštěvě některého z našich TeamSpeak setkání a seznámit se tak s námi a našimi myšlenkami.

Setkáváme se každé pondělí ve 21 hodin.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod firda » 11.01.2012, 09:24

Raziel-CZ píše:Doporučuji firdo přejít od slov k činům, přestat bezcílně navštěvovat internetová fóra a začít něco dělat.

Co ty víš o mých činech :roll:

Raziel-CZ píše:Jako hnutí lidi kontaktujeme, ale ne sami za sebe, nýbrž právě za hnutí, se kterým je potřeba se nejprve dohodnout.

Morpheus píše:Směle do toho ;)!

Tak si srovnej Morphea a indoktrinuj pravidla komunikace :roll:

Raziel-CZ píše:Vyzývám tě k návštěvě některého z našich TeamSpeak setkání a seznámit se tak s námi a našimi myšlenkami. Setkáváme se každé pondělí ve 21 hodin.

1. Už jsem to jednou podnikl
2. Já jsem přece jen kecálista co nic nedělá, to bych vám byl k ničemu :lol: :roll:
firda
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 11.01.2012, 09:31

Nastavení programu pro připojení ZDE. Doporučuji pro více informací rovněž navštívit naše osobní setkání, které asi nejlépe hnutí Zeitgeist představí. Informace a pozvánka ZDE.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Morpheus » 11.01.2012, 11:30

Jen tak mimochodem kontaktování ER se na teamspeaku řešilo :) nejde o žádné propojení obou hnutí ale najití společné řeči a vyjasnění si cílů. Nevidím v tom nic špatného. Já už dávno předávno kontaktoval hnutí occupy a taky se z toho nestřílí. Jestli si budeme poměřovat kdo má většího pinďoura a dupat po ostatních tak se nikam nedostaneme. tečka
Morpheus
Sympatizant TZM

PředchozíDalší

Zpět na Projekty přímo ne/související s hnutím