Právě je 23.01.2020, 05:08

Ing. Jaromír Fiedler: Ekonomika založená na zdrojích

Vše o tématech, které nastoluje koncept Ekonomiky založené na zdrojích (Resource-Based economy) včetně diskuse k projektu The Venus Project.

Příspěvekod Raziel-CZ » 10.08.2014, 17:43

Ing. Jaromír Fiedler: ekonomika založená na přírodních zákonech a zdrojích (záznam přednášky ze Z-Day 2014 dne 7.6.2014). Odkaz na video: http://youtu.be/-qY_0tK3TeM, záložní odkaz ZDE.

Anotace:
Přednáška představí koncept Ekonomiky založené na přírodních zákonech a zdrojích, jehož prosazení a zavedení do společnosti je cílem hnutí Zeitgeist. Přednáška ukáže základní principy, nástroje a řešení procesů v tomto konceptu. Jde o revoluční koncept, který umožní udržitelný chod naší civilizace s efektivním zacházením se zdroji naší planety.

Web:
Kód: Vybrat vše
http://www.zeitgeistmovement.cz


Facebook:
Kód: Vybrat vše
www.facebook.com/zgmcz


Fórum:
Kód: Vybrat vše
http://forum.zeitgeistmovement.cz


Email:
Kód: Vybrat vše
info@zeitgeistmovement.cz


YouTube:
Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/user/TZMCzech
http://www.youtube.com/user/TZMvideo


Závěrečnou diskusi můžete zhlédnout ZDE, pokud máte jakékoli další dotazy či připomínky, můžete je uvést v odpovědi na toto téma.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor
Uživatelský avatar

Zpět na Ekonomika založená na zdrojích

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron