Právě je 23.01.2020, 04:48

Jakub Škoda: Projekt Venus a výhledy na budoucnost

Vše o tématech, které nastoluje koncept Ekonomiky založené na zdrojích (Resource-Based economy) včetně diskuse k projektu The Venus Project.

Příspěvekod Raziel-CZ » 07.08.2014, 09:26

Jakub Škoda: Projekt Venus a výhledy na budoucnost civilizace (záznam přednášky ze Z-Day 2014 dne 07.06.2014). Odkaz na video: http://youtu.be/SuY2aQbJgVM, záložní odkaz ZDE.

Anotace:
Prezentace životního příběhu pana Jacqua Fresca a základních myšlenek Projektu Venus, zabezpečení zdrojů energie pro globální mírovou civilizaci, úskalí technického a společenského vývoje, úvaha o digitálním systému správy zdrojů planety, poučení z kolapsů minulých civilizací a možnosti, které se před námi dnes otevírají.

Web:
Kód: Vybrat vše
http://www.zeitgeistmovement.cz


Facebook:
Kód: Vybrat vše
www.facebook.com/zgmcz


Fórum:
Kód: Vybrat vše
http://forum.zeitgeistmovement.cz


Email:
Kód: Vybrat vše
info@zeitgeistmovement.cz


YouTube:
Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/user/TZMCzech
http://www.youtube.com/user/TZMvideo


Závěrečnou diskusi můžete zhlédnout ZDE, pokud máte jakékoli další dotazy či připomínky, můžete je uvést v odpovědi na toto téma.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor
Uživatelský avatar

Zpět na Ekonomika založená na zdrojích

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron