Stránka 1 z 1

oficiální vyjádření Projektu Venus, 19. 5. 2011

PříspěvekNapsal: 20.05.2011, 09:40
od -rk-
od Projektu Venus

(Venus, Florida - 19. května 2011) Během posledních dvou a půl let měl Projekt Venus tu čest mít podporu a neúnavné odhodlání bezpočtu jednotlivců, kteří pracovali s uvědoměním, že realizace mírové, udržitelné a spravedlivé budoucí světové populace je možná. Díky trvalé podpoře a pomoci dobrovolníků v místním, národním a globálním měřítku, celoživotní dílo Jacqa Fresca a směr, který představil světu, bude nadále růst a získávat na síle.

Projekt Venus by tímto rád poděkoval Hnutí Zeitgeist za jeho cennou pomoc v souvislosti se zvyšováním povědomí o práci Jacqua Fresca. Projekt Venus se nyní domnívá, že je důležité integrovat aktivismus pod záštitou Projektu Venus, aby začala práce na konkrétních projektech, které přímo souvisí s jeho cílem a směrem. Proto tyto organizace (Hnutí Zeitgeist a Projekt Venus) nyní pracují nezávisle.

Projekt Venus se bude zapojovat v několika mediálních informačních programech, připravuje přednášky a konference. Organizační struktury pro všechny globální projekty a aktivistické týmy Projektu Venus jsou nyní pod jeho vlastním záštitou. Aktivistické týmy budou otevřeny pro všechny dobrovolníky, zatímco projektové týmy budou otevřeny kvalifikovaným uchazečům. Uvítáme Vaši účast.

Další informace naleznete na: http://www.thevenusproject.com/en/get-i ... vism-teams

Nebo na našich stránkách http://www.TheVenusProject.com

Re: oficiální vyjádření Projektu Venus, 19. 5. 2011

PříspěvekNapsal: 20.05.2011, 09:44
od -rk-
Díky v15k za iniciativu a překlad, já jsem to jen zkontroloval a hodil sem. :)

Re: oficiální vyjádření Projektu Venus, 19. 5. 2011

PříspěvekNapsal: 20.05.2011, 09:58
od Peace Of Mind
Mě to právě došlo emailem taky, ale anglicky neumím, takže sem to poslal dál. Ale vidím, že někdo zkušenější mě informoval dříve ;)

díky