Právě je 20.11.2018, 09:58

oficiální vyjádření Projektu Venus, 19. 5. 2011

Vše o tématech, které nastoluje koncept Ekonomiky založené na zdrojích (Resource-Based economy) včetně diskuse k projektu The Venus Project.

Příspěvekod -rk- » 20.05.2011, 09:40

od Projektu Venus

(Venus, Florida - 19. května 2011) Během posledních dvou a půl let měl Projekt Venus tu čest mít podporu a neúnavné odhodlání bezpočtu jednotlivců, kteří pracovali s uvědoměním, že realizace mírové, udržitelné a spravedlivé budoucí světové populace je možná. Díky trvalé podpoře a pomoci dobrovolníků v místním, národním a globálním měřítku, celoživotní dílo Jacqa Fresca a směr, který představil světu, bude nadále růst a získávat na síle.

Projekt Venus by tímto rád poděkoval Hnutí Zeitgeist za jeho cennou pomoc v souvislosti se zvyšováním povědomí o práci Jacqua Fresca. Projekt Venus se nyní domnívá, že je důležité integrovat aktivismus pod záštitou Projektu Venus, aby začala práce na konkrétních projektech, které přímo souvisí s jeho cílem a směrem. Proto tyto organizace (Hnutí Zeitgeist a Projekt Venus) nyní pracují nezávisle.

Projekt Venus se bude zapojovat v několika mediálních informačních programech, připravuje přednášky a konference. Organizační struktury pro všechny globální projekty a aktivistické týmy Projektu Venus jsou nyní pod jeho vlastním záštitou. Aktivistické týmy budou otevřeny pro všechny dobrovolníky, zatímco projektové týmy budou otevřeny kvalifikovaným uchazečům. Uvítáme Vaši účast.

Další informace naleznete na: http://www.thevenusproject.com/en/get-i ... vism-teams

Nebo na našich stránkách http://www.TheVenusProject.com
-rk-
Sympatizant TZM

Příspěvekod -rk- » 20.05.2011, 09:44

Díky v15k za iniciativu a překlad, já jsem to jen zkontroloval a hodil sem. :)
-rk-
Sympatizant TZM

Příspěvekod Peace Of Mind » 20.05.2011, 09:58

Mě to právě došlo emailem taky, ale anglicky neumím, takže sem to poslal dál. Ale vidím, že někdo zkušenější mě informoval dříve ;)

díky
Peace Of Mind
Diskutér

Zpět na Ekonomika založená na zdrojích