Právě je 17.10.2018, 20:41

projekt: TZM BOINC team - distribuované výpočty

Novinky, oznámení, vstupy, vzdělávací videa a konstruktivní kritika hnutí.

Příspěvekod Raziel-CZ » 09.12.2011, 10:41

PC jsem tedy zakoupil celý. Ještě neběží a už i tak jsem vyskočil na 1 pozici, viz http://boinc.bakerlab.org/rosetta/team_ ... avg_credit . Nikdo nemá zájem pomoci? Rozběhnutí Bulldozera zajistí ztrojnásobení průměrného kreditu pro TZM a snad permanentní udržení první pozice. Na nějakých pozicích nezáleží, ale pěkné to je. My ale místo pozic pomáháme vědě, pro více informací mě kontaktujte, chcete-li se také alespoň nepatrně zapojit.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Morpheus » 09.12.2011, 10:49

tady se stejně nedohodneme, já klidně pomůžu, ale jako student opravdu tak tou stovkou v 7 lidech. Udělal bych tomuhle tématu zvláštní sekci v nových webovkách i s formulářem na pomoc, seznamem lidí co pomáhají, nějakým oknem kde je vidět jak to běži apod...takovou pěknou prezentaci...ty webovky nás hodně brzdí no, na TS to musíme popohnat
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 09.12.2011, 10:59

Webovky nás brzdí od samotného počátku, byli bychom určitě někde jinde. Stovkou myslíš měsíčně na provoz serveru? I to by pomohlo. Již běží i C2D čtyřjádro na taktu 3.36 GHz, jeho náklady na elektřinu jsou kolem 500,- Kč měsíčně a je na něj přispíváno 300,- Kč od nečlena TZM. Mohu Ti na případné příspěvky vystavit variabilní symbol.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Předchozí

Zpět na Hnutí Zeitgeist v České republice a ve světě