Právě je 23.01.2018, 21:43

Přednášející na Z-Day 2013

Novinky, oznámení, vstupy, vzdělávací videa a konstruktivní kritika hnutí.

Příspěvekod Raziel-CZ » 03.04.2013, 11:54

Pěkně zdravím,

kolem Z-Day 2013 se točí nějaké informace, nicméně by mne zajímalo, jak to bude s tím nedůležitějším, což je tématika Zeitgeist vs. přednášející. Půjde o Z-Day v pravém slova smyslu nebo opět o něco podobného, co se událo před rokem v Bratislavě, kde účinkující pomalu ani netušili, co hnutí Zeitgeist je a kde jsme je v podstatě na konci s hnutím chvilku seznamovali? Zatím jsem se nedopátral této podle mě důležité informace.

Děkuji.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Fido » 05.04.2013, 16:05

V pondělí 8.4.2013 bude oficiálně představeno (web, fórum, sociální sítě) téma letošní konference Z-DAY a program, vč. výčtu přednášejících a názvů jejich přednášek.
Fido
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 07.04.2013, 13:01

Dobrá, budu se na informace a odpovědi na mé dotazy v rámci oficiálního představení zítra těšit. Díky
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Hnutí Zeitgeist v České republice a ve světě