Právě je 23.10.2018, 16:50

Setkání Zeitgeist 21.12.2011 v Praze

Novinky, oznámení, vstupy, vzdělávací videa a konstruktivní kritika hnutí.

Příspěvekod Morpheus » 07.12.2011, 11:54

Zdravíčko! :) Tak jsem se tak bavil s naší novou aktivní členkou Nelou a ráda by vás poznala i osobně, já jsem zase pro dát další naše setkání, minule to bylo supr. Pokecat s lidma se stejnou myšlenkou ;) Co říkáte na tento datum? Například...U Glaubiců na Malé Straně? Nebo nějakou čajovnu? Čas třeba 17:00? Pište kdo můžete, návrhy na místo apod ;)
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 07.12.2011, 12:24

Toto má v plánu a bude organizovat Johny2005, snad brzy napíše.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 08.12.2011, 13:35

Ano už jsem o tom i mluvil a psal na TS, kde jsem ale v pondělí bohužel nebyl.
Plán mám na 21.12.2011 na 18:00. Je to z toho důvodu, že někteří nemohou o víkendech.
Takže bych to určitě nechal na to TS v pondělí.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 08.12.2011, 13:56

Já souhlasím a rád přijdu. Výjimečně se mi pátek nehodí a je asi jasné proč. :-) Na TS jsem byl a budu i pondělí následující, takže se těším na řádnou domluvu a upřesnění termínu setkání. ;-)
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Morpheus » 08.12.2011, 15:02

ok, souhlasím a domluvíme na TS ;)
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 12.12.2011, 22:42

Setkání proběhne 22.12.2011 ve čtvrtek od 17:00. Místo setkání zde: http://www.ecajovna.cz/
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Lyster » 16.12.2011, 17:54

Ahoj, já by jsem taky rád dorazil. Snad to vyjde.
Lyster
Nový diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 19.12.2011, 01:02

Tak se musím omluvit, ale setkání teď před Vánoci nedám. Mraky povinností, lítání, atd.. Na setkání zkrátka velmi nevhodný čas, i když jsem psal, že dorazím. Ono to ale není jen na mně, takže se omlouvám. Snad příště, budu-li náhodou v Praze. Každopádně setkání v lednu v Jihlavě platí, tam budu.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Morpheus » 23.12.2011, 12:12

foto ze srazu :) Hovořilo se opravdu o všem a všem se setkání líbilo, což ostatně poznáte i z našich výrazů, ale své udělalo i několik vypitých povzbuzujících čajů, za těch 5 dobře strávených hodin, které utekly jako prd :-). Děkuju všem za příchod, rákosníčkovi za kompletní diskuzi o všem a těším se na další setkání! :)
Obrázek
Po uveřejnění na FB se přihlásilo několik dalších lidí, že příště už dorazí :)
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 23.12.2011, 12:37

Morphee, založ pls kalendář na FB pro sraz v Jihlavě. Konkrétní místo upřesním do konce roku. Díky
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 24.12.2011, 10:18

Razi - událost přidána.
Johny2005
Sympatizant TZM

Zpět na Hnutí Zeitgeist v České republice a ve světě