Právě je 18.10.2018, 14:21

Téma o Z-Day v České republice

Novinky, oznámení, vstupy, vzdělávací videa a konstruktivní kritika hnutí.

Příspěvekod Raziel-CZ » 22.03.2011, 17:05

Pokračování archivního tématu http://www.zeitgeistmovement.cz/forum/v ... f=53&t=387 ze staršího fóra. Staré fórum se z důvodu chybovosti k 2.4.2011 uzavírá. V novém fóru je zapotřebí se znovu zaregistrovat, děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné způsobené potíže.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Fido » 28.03.2011, 22:09

Zdravím Vás, nevzdával bych se myšlenky na uspořádání Z-DAY 2011 u nás v České republice. Ba naopak, cítím závan druhé vlny nadšení pro šíření myšlenek blízkých Zeitgeist. Po přečtení nostalgického příspěvku Gilrose, který uspořádal předchozí dva ročníky mi bylo trochu smutno. Na jednu stranu s ním souhlasím, že by se mi rovněž nelíbil diktát jakéhosi PureMind, jak má Z-DAY vypadat, na druhé straně jsem pro širší koncensus při schvalování programu. Je mi zároveň jasné, že uspořádání takovýchto akcí vždy visí na jednom až třech tahounech. Musím s Gilrosem rovněž osobně souhlasit, že bychom neměli být ortodoxními Zeitgeist interprety a měli bychom býti otevření myšlenkám i z jiných dokumentů, článků, přednášek a podobně.
Abych byl konkrétní, rád bych, aby jedním z cílů organizačního týmu bylo uspořádání českého Z-DAY letos v létě a iniciativně se do něj přihlašuji. Velmi rád bych přivítal pomoc "zahořklého" Girlose a oživil v něm nadšení.
Takže pište nápady na témata, přednášky, které by mohli zaznít.
Fido
Sympatizant TZM

Příspěvekod Funthomass » 28.03.2011, 23:13

Léto bude idéálním termínem. Poskytlo by mi dost času se připravit. Pokud jste viděli záznam ze slovenského Z-Daye v Bratislavě, Andrew tam měl parádní přednášku o hnutí Zeitgeist v celosvětovém měřítku, jeho historii a jak funguje hnutí na Slovensku.
Myslím, že tato prezentace by rozhodně neměla chybět ani na Z-Day v ČR. Pokud se toho ujme organizační tým, milerád s tím pomůžu, Andrew na to šel velice dobře.
Funthomass
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 29.03.2011, 00:12

Jak jsme se již o tom bavili na Team-Speak srazu, beru to jako jeden z bodů diskuse na Pražské setkání. Výsledek samozřejmě rozebereme další neděli na Team-Speaku. Bylo by dobré, aby to probrala i druhá parta v sobotu v Kyjově.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 14.02.2014, 12:24

Hezký den,

v současné době probíhají přípravy na Z-Day 2014. Tento bude ve dvou termínech - 26. dubna 2014 a 07. června 2014.

Podrobnější informace se brzy dozvíte z naší webové stránky ZeitgeistMovement.cz, případné dotazy můžete pokládat zde.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Hnutí Zeitgeist v České republice a ve světě