Stránka 1 z 1

Rádio hnutí Zeitgeist

PříspěvekNapsal: 20.09.2011, 21:07
od Morpheus
Jen tak mě napadlo, nebylo by dobré rozjet nějaký projekt ve stylu rádia Zeitgeist? V dnešní době to není poměrně nic složitého a občas je zajímavé poslouchat názory některých členů na teamspeaku. Kolikrát jsem se přistihl, že jsem prostě jen poslouchal různé příběhy, názory, historky apod jako v rádiu, někteří měli opravdu dlouhé monology a musím říct zajímavé. No a pak to proložit pěknou muzikou, třeba nějakou zprávou ze světa apod. Sám bych byl pravidelným posluchačem :) Co vy na to?

//Moderováno: Upraven název tématu.

Re: Radio Zeitgeist

PříspěvekNapsal: 21.09.2011, 19:53
od Raziel-CZ
Jakým způsobem se to bude financovat, respektive kdo to bude zadarmo nonstop dělat?

Re: Radio Zeitgeist

PříspěvekNapsal: 21.09.2011, 22:24
od Morpheus
Nejde o nonstop...zadal by se třeba nějaký playlist, který by hrál přes den a kdo by chtěl tak by měl třeba v úterý, čtvrtek apod svůj vstup na nějaké téma, měl by k sobě třeba nějaké hosty apod, internetová rádia jsou v tomhle směru už hodně otevřená a není potřeba extra zvláštního vybavení...to jen třeba pro začátek, než by se to rozjelo více ;)

Re: Radio Zeitgeist

PříspěvekNapsal: 03.10.2011, 12:20
od muffino
Něco podobného dělá Peter Joseph už dva a půl roku na http://www.blogtalkradio.com/zmglobal. Pokud vím, tak je to zadarmo, tudíž není problém aby mohl kdokoli vysílat. Ideální by asi bylo založit kanál pro zmcz/sk (nebo se připojit ke slovákům jestli už mají něco v tom směru rozjeté) a určit někoho, kdo by měl zájem se o to starat.