Právě je 23.05.2018, 18:32

Jak Vit Jedlicka velmi uspesne atakoval Zeitgeist

Novinky, oznámení, vstupy, vzdělávací videa a konstruktivní kritika hnutí.

Příspěvekod stejk » 07.07.2011, 21:47

stejk
Diskutér

Příspěvekod Morpheus » 07.07.2011, 22:05

kde? asi jsem si nevšiml :)
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 08.07.2011, 13:08

Pardon, mám trošku problém s pochopením, možná je to moji omezeností... Ale nějak jsem se během těch 8 sekund nedozvěděl, jak že nás to vlastně "atakoval"?
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Peace Of Mind » 08.07.2011, 18:35

Taky mi to nějak ušlo...jestli se tím atakem myslí, že vyslovil náš název, tak pak ano :D
Peace Of Mind
Diskutér

Příspěvekod stejk » 08.07.2011, 19:02

Ve videu nahore z 12.2.2011 mluvi zrejme o ataku, ktery delal na lidi z predchoziho fora (pohranicnik a jini). Mluvil o tom i zde 11.9.2010 na Vaclavaku.
http://www.youtube.com/watch?v=9iOVGohQ ... re=related konkretne 2:23
http://www.youtube.com/watch?v=9xhrRsDf ... re=related 4:30
Byl pry i na ZDAY v Praze. Dle infa z TS byl nedavno na "The European Way" v Praze.
Naposledy upravil stejk dne 08.07.2011, 21:04, celkově upraveno 1
stejk
Diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 08.07.2011, 19:19

Tak jsem videa shlédl a ptám se, to je vše? On ten pán jen vše haní a mluví, udělal ale někdy něco? Viděl onen film vůbec a věnoval mu pozornost? Navrhl nějaké konkrétní řešení a začal na něm sám pracovat? Na "The European Way" v Praze byl, ale seděl v rohu stolu jako hromádka neštěstí a za celou dobu téměř nic neřekl. Já se dozvěděl, že je to on asi 10 minut před mým odchodem. Jo, hezké téma zde ve fóru, jaksi se ale z mé strany setkává s nepochopením. :-)
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Peace Of Mind » 09.07.2011, 08:04

Abych byl upřímnej, tak taky vůbec nechápu proč je zde tenhle příspěvek a tohle téma :? ....ptám se "a co jako?" :o
Peace Of Mind
Diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 09.07.2011, 09:15

Takhle jsem to nemyslel. Já říkám "a co jako" na vyjádření Víta. Příspěvek svoji informační hodnotu má. Poukazuje na zcela vyřízeného člověka, který se zoufale snaží o něco, o čem absolutně nic neví a je jen pro srandu všem. Je smutné, že si to neuvědomuje a stále v tom pokračuje. No, ale v čem vlastně? Nedává mi to smysl. Nevadí.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod stejk » 09.07.2011, 22:05

Postnul jsem prispevek proto, ze nekolikrat se na TS o webu reformy.cz mluvilo. A soucasne v TS dizkuzi nebyl obsah zde postnutych videii zmineny. Dat do sirsich souvislosti. Informacni hodnotu to ma.
stejk
Diskutér

Zpět na Hnutí Zeitgeist v České republice a ve světě