Právě je 19.08.2018, 10:13

Plakát hnutí Zeitgeist

Novinky, oznámení, vstupy, vzdělávací videa a konstruktivní kritika hnutí.

Příspěvekod tomasr » 05.05.2011, 22:53

Napadlo mě, že by bylo fajn udělat nějakou formu propagace filmu, s tím at si kazdej udela nazor sam. Idealni by byl nejaky plakat (barevny), kde by bylo logo, nejaky slogan a odkaz na video. Dalo by se to dat na nastenky do skol, knihoven a ruznych jinych instituci, pripadne na verejne prostranstvi, atd. Jelikož jsou tu lidi z cely republiky, tak by to mohlo mit celkem efekt. Co myslite, trosku tomu pomoc a nejen se o tom bavit ;) ?

//Moderováno: Upraven název tématu.
tomasr
Diskutér

Příspěvekod luger.205 » 06.05.2011, 00:30

To bych doporučil multimediálnímu týmu. Ony nějaké plakáty jsou, rozvěšují se, ale jde o individuální akce. Určitě by nebylo na škodu tomu dát jednotnou formu...

Pokud multimediální tým nebude moci, mohu posloužit já.
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod tomasr » 06.05.2011, 08:45

Aha já jsem nic takového zde na fóru jeste nenasel, ikdyz je pravda, ze jsem ho cely neprocet. Určitě by byl lepší jeden plakát, který by si rozebrali jednotlivý členové. Třeba ja bych si moh vzit na starost Hradec Kralove. Efektivnejsi by taky byla jednotna doba vyveseni. To by urcite zvysilo pocet zainteresovanych lidi, kteri by o tom alespon mluvili.
tomasr
Diskutér

Příspěvekod Morpheus » 06.05.2011, 08:59

myslím že efektivní jsou i takové ty různé samolepky, které člověk potkává na různých místech, samotného mě kolikrát zaujmou vtipným vzkazem a pídím se
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod tomasr » 06.05.2011, 09:21

Měl by tam být nějaký slogan nebo základní hesla, ne jen odkaz s logem. To spoustu lidi nezaujme, stejne tak je nezaujme (nastesti) samolepka s vesmirnilide.cz:)
tomasr
Diskutér

Příspěvekod conopee » 20.05.2011, 17:44

Zdravim.
Je teda k dispozici už nějaký hotový plakát, který by bylo možné jen vytisknout? Kdyžtak sem hoďte link. Díky
Kdo chce, hledá možnosti. Kdo nechce, hledá důvody.
conopee
Sympatizant TZM

Zpět na Hnutí Zeitgeist v České republice a ve světě