Právě je 28.03.2020, 23:35

Aktuální orientační příručka

Novinky, oznámení, vstupy, vzdělávací videa a konstruktivní kritika hnutí.

Příspěvekod Raziel-CZ » 12.08.2013, 13:27

Aktuální orientační příručka našeho hnutí je k dispozici k přečtení nebo stažení na TOMTO odkazu. Jako noví návštěvníci předpokládáme, že k ní budete mít nejméně pár slov, proto je v případě zájmu pokládejte, budeme se vám v tomto tématu rádi dle svých časových možností věnovat. Děkujeme
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvekod sifon » 08.10.2014, 20:03

Ahoj, som úplne nový diskutujúci na tejto bohumilej stránke, takže moj dotaz možno bude prameniť iba z neznalosti, pričom vy všetci ostatní máte v tomto už dávno jasno..

Ale k veci - netrpezlivo som preskočil v preklade príručky k "Metoda" (strana 30) dúfajúc, že nájdem návod / sposob, ako myšlienky Venus presadit vo svete. Odpoveď "vedeckou metodou" je sice fajn, ale najskor predsa musíme presvedčiť celý svet, že toto je alternativa, ktorá je omnoho lepšia k tej súčasnej a taktiež nechať svetu "chvíľu", či príde s inou, lepšou.
Potom až može následovat už praktická časť - vedecká metóda budovania tohoto raja na zemi..

Takže, ako chceme dosiahnuť celosvetového konsenzu, kým nebude neskoro?
sifon
Nový diskutér

Příspěvekod Uranix » 09.10.2014, 20:05

Samozřejmě je třeba šířit informace a argumenty, které pomohou lidem uvědomit si, že tento systém nemůže už moc dlouho fungovat už jen díky nesplatitelným dluhům a nahrazování lidské práce stroji. Pokud lidem záleží i na osudu jejich dětí, tak doufejme začnou tyto myšlenky šířit i oni.
Další možností je jít příkladem. Ať už životem podle morálních hodnot nebo prací na hodnotných projektech. Jedním z takových projektů může být například programovaní počítačové simulace budoucího světa, na které začínáme pomalu pracovat.

Některé nápady najdete zde:
http://www.zeitgeistmovement.cz/?page_id=22
Uranix
Podpůrný tým

Příspěvekod sifon » 09.10.2014, 20:20

Ďakujem za odpoveď!

Snáď to stihneme včas..
sifon
Nový diskutér

Příspěvekod Uranix » 22.01.2015, 20:24

Nově překládaná příručka je stále ve stavu korektury, ale již nyní si některé kapitoly můžete přečíst zde:
http://www.zeitgeistmovement.cz/categor ... -prirucka/
Uranix
Podpůrný tým

Příspěvekod Raziel-CZ » 07.06.2015, 22:15

Orientační příručka byla nedávno dokončena a je nově dostupná na tomto odkazu. Zároveň se k ní lze doklikat rovněž z webu ZeitgeistMovement.cz. Nové orientační příručce Definice Hnutí Zeitgeist se věnujeme rovněž na nezávislém interFóru (http://www.interforum.cz), rádiu Svobodný vysílač CS a také na pravidelných pražských besedách, kterých se můžete účastnit i Vy.
Naposledy upravil Raziel-CZ dne 10.06.2015, 14:59, celkově upraveno 5
Důvod: Diskusní fórum bylo uzavřeno. Pokračovat v případné diskusi můžete na www.interforum.cz v sekci Hnutí Zeitgeist Česká republika (TZMČR).
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor
Uživatelský avatar


Zpět na Hnutí Zeitgeist v České republice a ve světě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron