Právě je 19.08.2018, 21:49

Statistika přístupů na web

Návrhy, dotazy, připomínky a diskuse související s předmětem kategorie.

Příspěvekod Six » 23.11.2011, 18:09

Ahojte,
dotaz je hlavně mířen na správce českých stránek ZGM.Máte nějaký přehled (statistiku) o tom kolik za nějaký časový úsek navštíví české stránky ZGM lidí a jak dlouho tam stráví čas, případně do kterých částí stránek se divají nejčastěji, na které odkazy klikají apod. ?

//Raziel-CZ: Upřesněn název tématu.
live and let live
Six
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 23.11.2011, 18:17

Ahoj, právě jsem na to zapnul nástroj, za cca týden napíši nějaké údaje.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Six » 23.11.2011, 19:18

Diky Razielovy za rychlou a věcnou odpověď.
Ještě bych pokračoval. :)
Proč se na to ptám ?
Jak se říká : statistika nudná je, má však cenné údaje.Četl jsem na fóru v různých tématech a příspěvcích, že je potřeba seznamovat s hnutím ZGM co nejvíc lidí.Teď si představte, že jste náhodný člověk který se dostane na české stránky http://www.zeitgeistmovement.cz/ .Pravděpodobně ho nejvíce budou zajímat česky otitulkovaná videa a některé odkazy.Z tohoto důvodu by bylo dobré mít přehled na co se ten člověk díval, jak dlouho strávil čas na těchto stránkách apod.Z těchto statistik by se dalo usoudit z jakého důvodu tu byl, co ho nejvíce zajímalo, případně jestli se na tyto stránky vrací a nebo se dokonce zaregistroval na fóru.Podle zjištěných údajů by se vědělo, které časti na stránkách by se měly posílit a které třeba zrušit.
ALE hlavně kam tím mířím jsou ankety.Nebylo by špatné mít na uvodní stránce odkaz na nějakou anketu nebo více anket (ach ten výraz anketa se mi nějak nelibí, česky by šlo asi přehled,ale pod pojmem anketa každý ví o co jde).Samozřejmě, že ne anketu vnucovacím stylem, ale umístěnou a nazvanou tak, aby to ty lidičky zaujalo a sami na to měli chuť kliknout.V anketě by mohl být třeba dotaz jestli uvažují o nějake změně, jestli jsou spokojení se současným stavem, kde se dozvěděli o těchto stránkách apod.Témat na dotazy je hodně.Výsledky určitých anket by mohli shlédnout navštěvnící a některé jen zaregistrovaní členové.
Ohledně tématu umístění anket na stránky a jejich témat a zpracovaní by se mohli vyjádřit všichni aktivní členové na fóru, případně by se mohlo nechat hlasovat, kdo je pro a proti.Nerad bych něco prosazoval (navrhoval) pokud by v tom většina členů neviděla význam.Je mi jasné, že to naprogramování anket apod. nebude záležitost na chvilku.Proto to tu nadhazuji, aby se zase něco pohlo a mělo třeba i pozitivní efekt na podvědomí o nutné změně společenského systému v naší zemičce.Co vy na to ?
live and let live
Six
Sympatizant TZM

Příspěvekod Morpheus » 23.11.2011, 19:33

bude to docela tragédie asi, pač už je to hodně starej a moc neaktualizovanej zdroj informací :D ale i na něm se pracuje a brzy budeme mít nový česko slovenský web :) jen nás bejt víc aktivních, protože se to musí zdlouhavě překládat a je na to jen jeden člověk, ale zase tak špatně to nevidím, poslední dobou se to začíná hodně hýbat :) pro ankety jsem určitě pro ;) je to užitečný zdroj informací
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod -rk- » 23.11.2011, 20:14

Máme data v Google Analytics od 14. října 2010...
-rk-
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 24.11.2011, 04:15

Včera jsem zapnul statistiky na http://jawstats.zeitgeistmovement.cz/ , od zítra by se mělo měřit.

//09.06.2013 Raziel-CZ: Statistiky pro veřejnost zrušeny, jde o interní údaj.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Web, diskusní fórum, YouTube a sociální sítě