Právě je 23.01.2020, 04:33

Ing. Petr Ježek, PhD.: Voda jako přírodní zdroj

Obnovitelné a neobnovitelné zdroje energie, jejich ne/efektivní využívání s dopady na životní prostředí, polikorporativní manipulace s patenty.

Příspěvekod Raziel-CZ » 06.08.2014, 17:29

Ing. Petr Ježek, PhD. - Voda jako přírodní zdroj, hrozby nepřirozeného koloběhu vody v ekonomickém kontextu a ochrana před nimi (záznam přednášky ze Z-Day 2014 dne 07.06.2014). Odkaz na video: http://youtu.be/ELs7p1w-i4E, záložní odkaz ZDE.

Anotace:
Vodní zdroje nesmí být jakkoli kontaminovány a to v rámci celého vodního cyklu, v němž je oslabován proces přirozené filtrace a revitalizace. Vodní srážky jako bezděčný nosič všeho, co se v atmosféře objeví a je vodou rozpustilelné či alespoň unášitelné. Voda je anomální skupenství, kdy její objem se nechová spojitě v závislosti na teplotě. Voda má schopnosti přejímat některé frekvence (např. biofrekvence včelího úlu), jež mají pozoruhodný dopad na lidské zdraví. Pitnou vodu je potřeba si za každou cenu bránit.

Web:
Kód: Vybrat vše
http://www.zeitgeistmovement.cz


Facebook:
Kód: Vybrat vše
www.facebook.com/zgmcz


Fórum:
Kód: Vybrat vše
http://forum.zeitgeistmovement.cz


Email:
Kód: Vybrat vše
info@zeitgeistmovement.cz


YouTube:
Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/user/TZMCzech
http://www.youtube.com/user/TZMvideo


Závěrečnou diskusi můžete zhlédnout ZDE, pokud máte jakékoli další dotazy či připomínky, můžete je uvést v odpovědi na toto téma.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor
Uživatelský avatar

Zpět na Přírodní zdroje a udržitelnost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron