Právě je 05.04.2020, 20:48

Michal Mauser: Jak nasytit planetu?

Obnovitelné a neobnovitelné zdroje energie, jejich ne/efektivní využívání s dopady na životní prostředí, polikorporativní manipulace s patenty.

Příspěvekod Raziel-CZ » 08.08.2014, 09:37

Michal Mauser: Jak nasytit planetu? (záznam přednášky ze Z-Day 2014 dne 7.6.2014). Odkaz na video: http://http://youtu.be/kJynZvjCy9g, záložní odkaz ZDE.

Anotace:
Určitě jste už slyšeli ty katastrofické scénáře, že na Zemi je příliš mnoho lidí a brzy nám dojde jídlo i voda. Jsme tím masírováni ze všech stran, až někteří z nás, v tomto bezradném systému, pomalu získávají pocit, že jediným řešením bude muset být redukce populace. Začínají pomalu schvalovat nejen násilné sterilizace určitých skupin, ale dokonce i nutnost válečného konfliktu jako jakéhosi (absurdně) přírodního regulačního mechanismu. Je to opakovaná lež, která pro vás bude pravdou tak dlouho, dokud se nedozvíme o skutečném stavu dnešních technologií, ale hlavně o tom, jak monstrózně tento kapitalistický systém plýtvá zdroji planety...

Web:
Kód: Vybrat vše
http://www.zeitgeistmovement.cz


Facebook:
Kód: Vybrat vše
www.facebook.com/zgmcz


Fórum:
Kód: Vybrat vše
http://forum.zeitgeistmovement.cz


Email:
Kód: Vybrat vše
info@zeitgeistmovement.cz


YouTube:
Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/user/TZMCzech
http://www.youtube.com/user/TZMvideo


Závěrečnou diskusi můžete zhlédnout ZDE, pokud máte jakékoli další dotazy či připomínky, můžete je uvést v odpovědi na toto téma.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor
Uživatelský avatar

Zpět na Přírodní zdroje a udržitelnost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron