Stránka 1 z 1

Setkání s Rudolfem Dvořákem z Obč. Sounáležitosti

PříspěvekNapsal: 12.06.2014, 22:56
od Raziel-CZ
Dnes jsem se sešel s Rudou Dvořákem z Občanské sounáležitosti. Výsledkem našeho setkání je v podstatě absolutní shoda (90%), z čehož vyplývá, že jsme srdečně zváni ke kulatému stolu ve čtvrtek od 12:30, kam půjdeme s Michalem. Co vím, tak zasedne pan Vorel, Honza Korál a jiné uvědomnělé osoby, s jakými povedeme řeč nejen na téma NL/RBE.

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 19.06. na Smíchově. Bližší informace mi budou dodatečně sděleny.

Re: Setkání s Rudolfem Dvořákem z Obč. Sounáležitosti

PříspěvekNapsal: 13.06.2014, 16:08
od Raziel-CZ
Ještě jsem zapomněl dodat, že jde Rudolf za cca měsíc do důchodu, od kdy nám nabídnul svoji pomoc na jakémkoli projektu / projektech, resp. rád by se dle svých slov zapojil. Vypomoci může například s češtinářskými korekturami. Pozvu jej po setkání na TS.

Re: Setkání s Rudolfem Dvořákem z Obč. Sounáležitosti

PříspěvekNapsal: 12.08.2014, 13:05
od Raziel-CZ
Bližší informace o Rudovy byly sděleny na TS i osobně, dále se s ním znovu setkal Petr Taubinger a poté proběhlo setkání v Jihlavě. V tomto tématu můžeme nadále řešit jeho eventuální trvající zájem zapojení se do aktivit TZM ČR. Myslel to vážně, anebo to bylo jinak? Jak a s čím nám může pomoci?

Re: Setkání s Rudolfem Dvořákem z Obč. Sounáležitosti

PříspěvekNapsal: 29.10.2014, 11:24
od Uranix
Ruda odešel z Obč. Sounáležitosti a stal se členem Hnutí Zeitgeist a blízce spolupracuje se Svobodným vysílačem. Můžeme uzavřít.