Právě je 18.11.2019, 23:42

Nedělní setkání IT týmu 27.03.2011 (ukončeno)

Veřejný archiv témat a reportů uzavřených prací a požadavků.

Příspěvekod Morpheus » 28.03.2011, 12:21

jj, nothing is perfect...ve svých forech mám taky mrtě chyb o kterých vím ale fora fungují a slouží svému účelu velmi dobře i tak...hádat se tady kvůli těmhle věcem je opravdu...důležité je že toto forum vůbec existuje a že má snahu dále existovat...
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 28.03.2011, 12:50

Johny2005: Rozhodně s Tebou souhlasím, ovšem luger.205 mne obvinil, že se za své příspěvky stydím, takže toto musíme dořešit, což buď dopadne nebo ne. Každopádně podobná diskuse je zde rozhodně naposledy, což za sebe mohu garantovat.

luger.205: Na něco se Tě optám, poněvadž jsi mne trošku překvapil, nějak mi to nedotýká a tak potřebuji nakopnout. Tvrdíš, že jsem panovačný křivák. Křivák, jako že někoho podrážím, nedržím slovo a nebo jak to bylo myšleno? Máš dojem, že mám něco takového zapotřebí? Nějak si tuto vlastnost neuvědomuji a tak to potřebuji objasnit, prosím.

Jinak koukám, že Tě nezajímá víc věcí jak píšeš (viz hlášky "K tomu tě nepotřebuji", "To, co ty od ostatních vyžaduješ, mě vůbec nezajímá." a podobně). Z toho mám tedy chápat, že vlastnosti o jakých výše píši Ti nejsou cizí a jsi prostě takový + navíc ještě arogantní? S čím tedy mohu počítat, jaké z nich si přivlastňuješ? Mám Tě tedy vážně vodit za ručičku, to tím chceš říct a nebo jak to myslíš? Věř, že nemám zapotřebí a ani zájem se po nikom vozit. Jen si přeji, aby mezi námi fungovala komunikace a mohli se na sebe spolehnout, protože jinak vážně nemá smysl jakkoliv spolupracovat a komunikovat. Myslíš, že se nějak dokážeme rozumně dohodnout a nebo prostě nemáš zájem?

Edit: 14:41: Navrhuji se sejít na TS a pohovořit. Ať totiž dojdeme k závěru, zda jde stále jen o nesmyslná nedorozumnění díky třeba absencí mimiky, nebo se vážně nesneseme. Tahle osobní diskuse dle mého názoru do veřejné sekce fóra nepatří. Ovšem když si to přeješ, ať se návštěvníci pobaví a vidí jak celou záležitost bereme vážně. :roll:
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 28.03.2011, 23:07

Bohužel tohle už na absenci mimiky nevypadá :) Vypadá to, že se opravdu nesneseme, přičemž tedy nemám problém ve spolupráci pokračovat dál, ale pouze věcně a bez podrazů.

Ten Tvůj podraz, tak, jak ho chápu já, byl ten, že jsi mi neposlal ten email, o který jsem žádal - a udělal jsi to nachvál aby sis mě otestoval - viz Tvá vlastní slova. Fakt, který stále opakuji dokola je ten, že kdybys ho poslal, celý IT tým by se sešel a problém by nebyl. Ale ty mě asi z nějakého důvodu nemáš moc rád, a přišlo ti divné mi ten mejl posílat, protože přeci stejně sedím u PC, takže ten email vlastně vůbec nepotřebuju a proč bys tedy tak velkou oběť v podobě emailu podstupoval, žejo... plus tisíc dalších důvodů proč kvůli mě třikrát nekliknout myší jen abys mě pak mohl vyhlásit že jsem nespolehlivý.

To je jedno, prdíme na to, já od tebe nebudu nic chtít, protože existuje šance, že nad tím začneš moc přemýšlet a vymýšlet důvody, proč to nepotřebuju a že bych se měl správně bez toho obejít. Já si zase začnu lepit kolem stolu papírky, abych na nic nezapomněl. Všechno bude fungovat a snad se tohohle příště společnými silami vyvarujeme.

Co se týče studu za své příspěvky - piš sem jenom to, co tu chceš mít, tudíž to pak nemaž, ne? Jestli chceš něco soukromě, máme mejly, nebo PM. Nezapomeň, že s tou mou nepřítomností na TS jsi tady začal ty a vůbec to sem nepatří... a už vůbec ne ve tvaru "IT tým nefunguje".

Rád už bych toto téma uzavřel, ale jestli se chceš ještě na něco zeptat, rád odpovím. Jinak tento thread klidně smaž.
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 29.03.2011, 00:23

Navrhuji jednu věc. Administrátoři si budou dělat věci, které jim náleží a moderátoři to samé. Tudíž bych nechal věci spojené s mazáním, upravováním threadů a případné podobné problémy moderátorům. Pokud se tedy bude jednat o diskusi. Samozřejmě, když půjde o nějaký test fóra a podobné věci, tak to už je práce adminů a tam si mažte co chcete.

Jinak ta Vaše situace by se měla každopádně vyřešit. Buď na setkání, kde ale zřejmě nebudete oba, nebo na TS příští neděli. Nemůžeme tady mít dva administrátory, kteří budou proti sobě. Takže buď hodíte ega za hlavu a normálně se domluvíte, nebo to budem muset řešit jinak. Může na tom záviset budoucnost fóra.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 29.03.2011, 02:18

Johny tady ani tak o to fórum nejde. Tady jde spíš o přístup jeden k druhému. Fórum v ohrožení není a nebude a tento problém se ho netýká.

Můj jediný problém tkví v tom, že když už jsem ochoten věnovat měsíc usilovné práce vývoji nových stránek, tak aby se po mně nevozil nějaký samozvaný šéf a netestoval mou spolehlivost. Od toho tu přeci nejsme. Nemyslím si, že je potřeba testovat osobnost, nebo cokoliv tady dokazovat. Byl to zbytečný naschvál.

Jsem toho názoru, že moje ego v tom není. Jen se bráním výše popsaným praktikám, jejichž používání zrovna mezi touto skupinou lidí nechápu.

Jinak o post administrátora jsem nikdy nikoho nežádal a nevím, proč jím jsem.

Edit 1:28 - Jinak Razi - není v tom žádná zášť, ani nic osobního. Jako ajťáka a kolegu Tě zcela respektuji. Jen se bráním zbytečným dloubancům.
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 29.03.2011, 07:12

Mrzí mě, že si luger.205 o mně myslíš to co píšeš, a že máš stále nutkání mne z něčeho obviňovat a urážet (nyní samozvaný šéf, podrazy). Řešení jsem navrhl, Ty ale rovnou píšeš a trváš na tom, že se tedy nesneseme. Je fakt, že jsem Ti nenapsal schválně abych zjistil jak to s tím emailem opravdu je a jestli Ti vážně budu muset pokaždé psát a připomínat, když se budeme mít sejít a něco řešit. Nebylo v tom nic proti Tobě, udělal jsem to proto, žes mne o toto žádal už v minulosti a já chtěl vědět, zda to budu muset dělat vždy. Pokud se Tě to vážně tolik dotklo, omlouvám se, evidentně jsem ale i dle Tebe šlápl přímo na kuří oko. Že do toho ale vnášíš věci jakože bych Tě snad neměl rád a nebo dělal naschvály, to by mne nenapadlo. Vůbec mne neznáš, návrhy setkání na TS vždy odmítáš nebo na ně nereaguješ, nevím jak s Tebou tedy vycházet když nemáš zájem a stále hledáš nějaké argumenty. Jak říkám, mrzí mne co si o mně myslíš, ale s tím asi nepohnu. Škoda. Tak se asi budu muset smířit s tím, že jsem ten kdo tvrdíš, že jsem.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod v15k » 29.03.2011, 08:10

Pánové, zdá se mi, že se tady hádáte úplně zbytečně a odbíháte od původního záměru toho, proč jsme tady. Jestli se nedokážete dohodnout ani na schůzce na TS, tak je něco špatně a někdo z Vás se buď neumí anebo nechce účastnit a spolupracovat, tak to vidím já. Dlaší věc, kterou nechápu je, proč tím proboha zahlcujete fórum a neposíláte si to v soukromých zprávách.
v15k
Diskutér

Příspěvekod luger.205 » 29.03.2011, 08:21

Přesně tak, smažme to tady, pokračujeme v klidu a míru soukromě. Už jsme zašli někam, kde to ostatní ani tady, ani na TS nezajímá.
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 29.03.2011, 08:31

Přes SZ jsme se dohodli, přesouvám to do interního koše a dávám souhlas k případnému smazání. Já na to tlačítko ale tentokrát nesáhnu. :-D
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 29.03.2011, 08:37

Všichni účastníci souhlasili s výmazem, koukej to zmačknout :lol:
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 29.03.2011, 08:39

Nene, pak bych se za svá slova přeci styděl (rejp). Ty jsi taky admin, takže... :-D
Hééj, on má snad paklíč, že píše i přes zamčené dveře. :-)
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 29.03.2011, 08:42

Rejp? Tak REJP jo? A pojď do rootu!!! :lol:
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 29.03.2011, 08:46

Zas do rootu? Tak Tobě to nestačilo!? Tentokrát ne, tohle se už na OS úrovni hrát nedá, jdeme rovnou do BIOSu! :-D
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 29.03.2011, 09:01

Ještě pár takových hádek a budeme bojovat v L2 cache :lol:
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 29.03.2011, 09:02

Je to nevyhnutelné, pane Andersone! :mrgreen:
Raziel-CZ
Administrátor

PředchozíDalší

Zpět na Uzavřené práce a požadavky