Právě je 22.10.2018, 07:50

Nedělní setkání IT týmu 27.03.2011 (ukončeno)

Veřejný archiv témat a reportů uzavřených prací a požadavků.

Příspěvekod Raziel-CZ » 24.03.2011, 18:04

Vyzývám tímto k setkání kolegy luger.205 a Morpheus a to v neděli 27.03. ve 20:30 na TeamSpeaku. Rád bych projednal konečnou podobu tohoto fóra a průběh tvorby webové stránky. Ono se to hezky dopisuje, ale když se k tomu člověk dostává průběžně, nedá se říct vše naráz. Předpokládám, že nebude potřeba více času jak 20 minut. Prosím o informaci o přítomnosti, případně návrh jiného termínu.

Ještě informuji, že se na pravidelné setkání ZMČR v 17 hodin s největší pravděpodobností tuto neděli nedostanu.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Morpheus » 24.03.2011, 18:10

Měl bych tam určitě být, v neděli mám na plánu výlet za Prahu, ale v tuhle dobu už bych měl být doma ;)
Kdyžtak sem prosím dej telefonní číslo, že bych dal vědět pokud by to nevycházelo, ale jak říkám, z 95% budu doma ;)
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 24.03.2011, 18:12

Asi se Vám tam budu motat :-). Ne jen poslechnu, o čem jednáte.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 24.03.2011, 18:15

Telefon +420.777228288, Johny2005: klidně se motej. ;-)
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 24.03.2011, 21:06

Určo budu, kdybych se nedostavoval, mejlni mi pls...
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Morpheus » 27.03.2011, 20:32

tak kdepa jste? ;)
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 27.03.2011, 20:38

No já jsem na TS dle dohody.

Edit 20:53: Hmm, tak mne mrzí, že IT tým nefunguje.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 28.03.2011, 00:49

To jo, moc nám to neklaplo, omlouvám se. Můžeme se domluvit tady?
Pro mě jsou aktuální následující body. Prosím jejich doplnění / vyjádření.

1 - stránky
Začínám s kódováním, tady žádná interakce netřeba.

2 - Ikony témat ve fóru
Jste někdo schopen a ochoten se toho zhostit? Já můžu, ale radši bych se soustředil na stránky.

3 - Ikony hodností ve fóru
totéž

4 - hlavička a grafická forma fóra
Jde o pozadí, o wrapper obsahu a o hlavičku dle nových stránek

5 - změna serveru fóra
Jaký je plán?
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Morpheus » 28.03.2011, 07:53

Předně by mě zajímalo proč IT team nefunguje, když jsem tam byl a na postupu jsme se domluvili :)...
Jinak na stránky se těším, měl jsem dotaz zda budou fungovat pod nějakým redakčním systémem?
Ikony témat klidně udělám
Hodnosti...myslíš admin, moderátor atd?
O vzhledu už jsme se s Razim také bavili, zkusím sehnat ten co má phpbb.com
Ale máme tu nějaký bug v nastavení oprávnění, tak ten se pokusíme vyřešit co nejdříve a pak se vrhneme na ty předchozí body
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 28.03.2011, 08:26

Ta poznámka o nefunkčím IT týmu byla pravděpodobně směřována mým směrem, jelikož jsem se na TS nedostal (mimochodem email, o který jsem o pár příspěvků výše žádal, se nedostavil).

Ikony - rozumím, vem si to tedy Ty.

Hodnosti - ano, pochopils to správně, Raziel navrhoval upravit ty defaulty do něčeho hezčího - byl bys též ochoten?

Vzhled fóra - ještě jednou tady zopakuji můj návrh, že by fórum mohlo být nerozeznatelné od zbytku stránek, což umím zařídit. Je jen na dohodě, zda fórum chceme jako integrální součást stránek, nebo ho chceme mít zvlášť.
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 28.03.2011, 09:15

Takže asi abych se vyjádřil.

luger.205:
1 Včera zaznělo, zda bude dodržen termín dokončení a nasazení stránek k 2.4.2011?
4 Přístup na ftp fóra vám během dnešního dne pošlu v SZ.
5 Dokud nebudou veškeré přístupy na ftp ZeitgeistMovenet.cz a plně dokončené fórum, nechal bych to tak jak je. Výsledek vytvořený zde se dá kdykoliv přenést. Jinak tedy fórum bude trvale samostatně, aby se se zabránilo případným budoucím možným problémům s upgrady a podobně. V jednoduchosti je síla.

Ano, poznámka byla trošku směřována k Tobě a email jsem neposlal schválně, poněvadž jsem byl zvědavý jak jsi to myslel, a zda fakt i přes to, že jsi doma nebo u PC, nedorazíš. Nezlob se, ale psát někomu emaily při jasně domluveném termínu jednání nebudu, protože pak by bylo veškeré domlouvání bezpředmětné. Jsme dospělí lidé, měli bychom být zodpovědní a pokud nedokážeme plnit základní věci, nemá smysl se o nic spažit. Promiň, že jednám na rovinu a říkám co si myslím.

Morpheus: Tys samozřejmě byl, čehož si vážím a díky. Ovšem jak jsi poznal, nemohli jsme se moc na ničem domlouvat, když jsme nebyli kompletní.

Edit 09:36: Diskusi o úkolech přesouvám sem viewtopic.php?f=23&t=65.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 28.03.2011, 09:46

Nepopírám, že jde o mou chybu, ale tu schválnost sis mohl odpustit. Nechápu, proč mě školíš, na to Tě nepotřebuji. Požádal jsem o malou laskavost zaslání emailu a nepočítal jsem s tím, že bys nebyl ochotný mi ho poslat. Kdyby se tak stalo, byl bych se dostavil a domluvili bychom se, vše by bylo v pořádku. Může ti má prosba o email připadat divná, ale kdo si, že mě soudíš / testuješ? Namísto maličkosti v podobě emailu se mně dostalo testu spolehlivosti, jehož výsledek, ač zmanipulovaný Tvým vědomým zásahem, je pro Tebe evidentně důležitější, než abychom se setkali a domluvili. Takové jednání nemám rád a očekával bych ho od mého nadřízeného, případně od puberťáka, který potřebuje něco dokazovat (např. mou nespolehlivost) ne od kolegy ze Zeitgeistu. Tolik zase moje upřímnost.

K úkolům se vyjádřím v novém threadu.

Edit: 9:04 - A když už jsem se tak nehezky rozžhavil, rád bych probral další Tvé jednání, které mi nepřijde fér - Máš námitky k mým náladám (což nebudu komentovat) a když se v odpovědi bráním, příspěvky posléze smažeš. Bez ohledu na to, na jakém serveru je fórum provozováno, si nemyslím, že je fér, abys bez mého souhlasu moje přízpěvky zcela odstranil z fóra. Pokud chceš cenzurovat svoje vlastní příspěvky, přemýšlej o nich před tím, než je sepíšeš a začneš se za ně stydět. O mých, pokud nejsou nezákonné, nebo neslušné, bych rád rozhodoval sám. Tak má fórum fungovat.
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 28.03.2011, 10:44

Za nic se nestydím, některé příspěvky jsem smazal kvůli nám oběma, neboť si myslím, že osobní záležitosti na veřejné fórum nepatří. Navíc zcela zbytečné a bezpředmětné záležitosti. Nezlob se, ale z hádek na internetu jsem dávno vyrostl a nemám je zapotřebí. Od svého okolí prostě jen vyžaduji upřímnost, spolehlivost a dochvilnost. Jak tyto základní vlastnosti nefungují, nikam se nedostaneme. Mně od Tebe vadí, že se bráníš přímým termínům a vždy chceš ještě v konkrétní čas vše připomínat. Proč ostatní nic takového nepotřebují? Já osobně používám diář a nestydím se za to.

Vždy když se do něčeho pustím, rychle a tak nějak automaticky a aníž bych to chtěl převezmu roli "lídra" a musím někoho popostrkovat, do něčeho nutit a říkat mu co má dělat. Ačkoliv mám organizační a vůdčí schopnosti, dělat to už nechci, mám toho dost. Nechť každý odpovídá pouze za své činy a navíc zde, kde by žádný "lídr" být neměl.

Jakým způsobem tedy budeme fungovat, když nefungují výše uvedené základní principy?
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 28.03.2011, 11:12

Nevidím, že by nic nefungovalo. Nikdy nebude nic perfektní. Jednou jsem se ukázal jako lempl, ty zase jako panovačný křivák. Nejsme perfektní. Ano, nedostavil jsem se na smluvenou schůzku a omluvil jsem se. Bohužel se stalo, domluvíme se tedy na fóru. Nevidím v tom problém - domluva již konec konců proběhla.

To, co ty od ostatních vyžaduješ, mě vůbec nezajímá. Důležitý poznatek je pro mě ten, že se mnohem radši po někom vozíš za vlastnosti, které ti nesedí, než abys poslal jeden debilní email, jakkoli se ti z Tvých osobních důvodů příčí, a umožnil tak hladký průběh všeho.

Namísto toho tady teď plýtváme energií na tyhle úplně zbytečný výlevy. Chtěl sis mě otestovat, tak sis mě otestoval. Doufám, že jsi spokojen, že máš svůj výsledek, namísto toho mohla být domluva IT týmu. Ale každému dle priorit, že...

Omlouvám se i za své nynější vyjadřování, ale na toto chování jsem alergický a vždy vyletím jak čertík.
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 28.03.2011, 11:38

Chlapci, z pozice moda Vám teď na rovinu říkám, aby jste toho koukali nechat, nebo Vám to zamknu. Sice bych tím ničeho nedosáhl, jelikož máte větší pravomoce, ale mohlo by Vás alespoň trknout.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Další

Zpět na Uzavřené práce a požadavky