Právě je 14.12.2018, 13:03

Ukládání témat z fora

Veřejný archiv témat a reportů uzavřených prací a požadavků.

Příspěvekod Petr_NJ » 05.01.2012, 19:07

Razi,
prosím o zprovoznění nějaké funkce, která umí uložit nebo alespoň zobrazit celé vlákno, jako jednu dlouhou stránku, tzn. bez odkazů na další listy.

Vzhledem k tomu, že nedávno došlo na výmaz určitých asi nepříjemných témat, které však mohly sloužit k užitku dále (i zamknuté), prosím tě jako Admina o tuto možnost. Už jsem to někde viděl, takže by to neměl být problém.

Pokud jsem se netrefil s příspěvkem do správné sekce, šoupni to kde to patří ;)

Díky
Petr
Změnit můžeme svět jen svou změnou, svým příkladem, který někdo jiný bude schopen jednoduše zkopírovat, když dojde poznání a pochopí, jaká je v tom síla. Nic jiného totiž nefunguje a navíc trvale.
Petr_NJ
Organizační tým

Příspěvekod Raziel-CZ » 15.01.2012, 20:37

Doporučuji použít PDFCreator a jednotlivé stránky si vtisknout do PDF, poté spojit. Nebo si ve svém nastavení změnit stránkování, k tomu netřeba žádného dodatku, jde o základní funkci fóra.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Petr_NJ » 16.01.2012, 22:24

Razi,
prosím Tě ve kterém chlívku to stránkování najdu, projel jsem všechny, ale asi ho přehlédl.
Bohatě by mi tento nástroj stačil.

Dík
Změnit můžeme svět jen svou změnou, svým příkladem, který někdo jiný bude schopen jednoduše zkopírovat, když dojde poznání a pochopí, jaká je v tom síla. Nic jiného totiž nefunguje a navíc trvale.
Petr_NJ
Organizační tým

Příspěvekod Raziel-CZ » 08.06.2013, 13:28

Já používám PDF Split and merge, ke stažení třeba ZDE.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Uzavřené práce a požadavky