Stránka 1 z 1

Facebook fan stránka

PříspěvekNapsal: 02.11.2011, 12:04
od Morpheus
Od Raziho mám info, že se o naší facebook stránku stará Johny a Radek. Mohl bych jednoho nebo druhého poprosit o přidělení funkce, abych také mohl přispívat pro našich cca 2000fanoušků? Ostatně je to vlastně má starost jako moderátora komunikačního týmu a trochu mě trápí, že tam máme jen info o teamspeaku a to ještě měsíc staré jako poslední. A přitom jak ve světě tak třeba na našem you tube kanálu a podobně je toho hodně co by bylo dobré fanouškům předat aby se zvýšila jejich aktivita. Takže děkuju za rychlé vyřízení ohledně mé pomoci ;)

Re: Facebook fan stránka

PříspěvekNapsal: 02.11.2011, 12:42
od Raziel-CZ
Jo tak Ty děkuješ. Si to nikdo tady nepřečtě, prosím Tě. :-)

Re: Facebook fan stránka

PříspěvekNapsal: 02.11.2011, 13:58
od -rk-
Poslal jsem ti zprávu s informacemi.

Re: Facebook fan stránka

PříspěvekNapsal: 02.11.2011, 14:09
od Raziel-CZ
Juj, jsem překvapen.

Re: Facebook fan stránka

PříspěvekNapsal: 07.11.2011, 23:36
od Morpheus
Takže využijme tohoto vlákna k názorům zda

1) zamknout zeď?

(můj názor - nezamykat - facebook je o sdílení, o komunikaci a odepřít lidem v komunikační skupině komunikovat, tak je akorát otrávíme. Dle mě tam budou chtít lidé prezentovat své názory, slyšet názory ostatních apod. Navíc tyto příspěvky neuvidí všichni fanoušci Zeitgeist, jen ti co budou projíždět zeď a těch je tak 5% nejaktivnějších, které rozhodně ví jak facebook funguje a nebude je mást zda to je ofiko zeitgeist názor nebo ne. Za mě tedy rozhodně ne, protože by jsme jinak byli jako panáčci v našem parlamentu, který si prostě něco říkají, rozkazují a nenechají si do toho kecat...

2) co rozesílat na ofiko zdi, kterou budou číst všichni fanoušci?

(můj názor - já tam klidně budu dávat informace pouze o zeitgeist, pokud je budu mít (přeloženo, účast na akcích apod. např.) ale třeba Libye která se dotýká rozkrývání systému apod zprávy a o kterých se bavíme i na teamspeaku, netýká se to také téma Zeitgeist? Neměli by jsme poskytovat našim fanouškům informace na jaký systém jsou závislý? I my hledáme alternativy a chceme varovat lidi jak se příště nechovat. A to do tohoto tématu patří. A lidi to evidentně zajímalo a diskutovalo se o tom. Pokud tam nebudeme zastávat nějaký názor, jen se v těchto věcech budeme lidí ptát jak toto vidí a vlastně podávat informace ze všech stran, bude to vadit?
Děkuji za názory

Re: Facebook fan stránka

PříspěvekNapsal: 07.11.2011, 23:46
od Johny2005
1) nezamykat

2) z účtu ZMCZ dávat pouze vyjádření týkající se ZM, vše ostatní dávat z osobních účtů