Právě je 14.12.2018, 12:09

Nové webové stránky Zeitgeist movement ČR - 2.kolo

Veřejný archiv témat a reportů uzavřených prací a požadavků.

Příspěvekod Raziel-CZ » 23.06.2011, 21:42

Vzhledem k celohnutské Joomle bude Joomla. OK, takže to stejně dopadlo jak jsem říkal, tedy se setkáme v úterý 5. července na TS a dohodneme podrobnosti. Následující úterý se TS moc nekoná, budeme na setkání s poláky v Praze.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Raziel-CZ » 25.07.2011, 15:19

Nová webová stránka se nyní kvůli jednání o sjednocení CZ a SK hnutí konat nebude. S největši pravděpodobností se my "vecpeme" do SK stránky, kdy vytvoříme web společný, Česko-Slovenský. O průběhu budeme zde informovat.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Zebra » 09.08.2011, 15:06

Ale do té doby by na našich starých stránkách mohly fungovat alespoň videa, ne? Nevím, jestli je to jen u mě, ale moc mi toho spustit teda nejde...http://www.zeitgeistmovement.cz/duchdob ... &Itemid=94
Systém má chybu a tu je třeba napravit. Odjakživa na světě bojují 2 mocnosti. Dobro a zlo, Bůh a Ďábel. Již dávno ale neplatí, že Církev představuje 100% Boha.
Zebra
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 10.08.2011, 07:57

Ono se toho hodně napovídá, ale ve skutečnosti na vše dlabe. Pak to má nějak vypadat...
A když někdo něco udělá, další si místo vytvoření nečeho lepšího stěžují. Je to těžké.
Raziel-CZ
Administrátor

Předchozí

Zpět na Uzavřené práce a požadavky