Právě je 20.07.2019, 20:09

Nové webové stránky Zeitgeist movement ČR - 2.kolo

Veřejný archiv témat a reportů uzavřených prací a požadavků.

Příspěvekod luger.205 » 22.03.2011, 13:44

Vysrážely se nám tedy dva následující návrhy, prosím o další vyjádření / hlasování:

Návrh 1 - Upravený původn návrh, zmenšená zeměkoule ZDE
Návrh 2 - Nový design poskládaný z komentářů návrhů z prvního kola ZDE
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 22.03.2011, 14:06

Já osobně jsem rozhodně pro návrh č. 2. Poupravenou kopii pak prosím pro eurofakta.cz (+eu), kde bych rád viděl nezaujatý zpravodajský web zabývající se především skandály uvádějící na pravou míru a podobně. Pak se oba weby spolu s dalšími prováží odkazy kvůli SEO optimalizaci a podobně.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 22.03.2011, 14:41

Raziel-CZ píše:Já osobně jsem rozhodně pro návrh č. 2. Poupravenou kopii pak prosím pro eurofakta.cz (+eu), kde bych rád viděl nezaujatý zpravodajský web zabývající se především skandály uvádějící na pravou míru a podobně. Pak se oba weby spolu s dalšími prováží odkazy kvůli SEO optimalizaci a podobně.

Jasně, není problém. Ale to až to bude komlet odladěné... Jinak ta zpravodajská část bude i tady, takže ty eurofakta budou prakticky jen pro SEO... Případně můžeme vymyslet SEO-přátelský způsob mirroru celého webu pomocí include nebo mode rewrite... Ale to až bude čas :)

Jinak jo, ta dvojka je asi jasná volba. Asi na ní začnu rovnou stavět kód, případné úpravy budou vždy možné.
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 22.03.2011, 15:14

Já jsem pro návrh č. 2.
Jediná věc, která se mi zdá divná je, že se mi text nezobrazuje hned vedle obrázků, ale až pod nima.
Nevím, jestli je to chyba na mém prohlížeči, nebo je to schválně, ale působí to na mě dost divně.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 22.03.2011, 15:26

Johny2005 píše:Já jsem pro návrh č. 2.
Jediná věc, která se mi zdá divná je, že se mi text nezobrazuje hned vedle obrázků, ale až pod nima.
Nevím, jestli je to chyba na mém prohlížeči, nebo je to schválně, ale působí to na mě dost divně.

Není to odladěné pro prohlížeče... Nicméně v IE, Opeře, Chrome a Firefoxu je to OK... Co máš za prohlížeč a jakou verzi?
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 22.03.2011, 17:54

Asi to bude starou verzí IE. Mě šlo jen o to, jestli to tak není nastaveno již od tebe. Pokud ne, tak je to v pohodě, když mi to nebude fungovat v ostrém provozu, tak si buď updatnu IE, nebo se tam budu přihlašovat na Mozile.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Psychopat » 22.03.2011, 18:40

verze č. 2 je dobrá.
přehledné, pěkný disajn, uklidňující.

Navrhnul bych, například někam do patičky, vložit dvě počítadla členů TZM, jedno pro CZ a druhé pro svět.
Psychopat
Diskutér

Příspěvekod v15k » 22.03.2011, 19:39

Jsem také pro návrh č. 2, je to krásně přehledné a zaujme to na první pohled.
v15k
Diskutér

Příspěvekod luger.205 » 22.03.2011, 20:02

Dvojka tedy jednohlasně... Vyřešeno. Věci jako počítadla a jiné "kravinky" se tam pak plácnou až to bude celé běhat...
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 22.03.2011, 20:03

Johny2005 píše:Asi to bude starou verzí IE. Mě šlo jen o to, jestli to tak není nastaveno již od tebe. Pokud ne, tak je to v pohodě, když mi to nebude fungovat v ostrém provozu, tak si buď updatnu IE, nebo se tam budu přihlašovat na Mozile.

To asi musíš mít něco hooodně starýho, ne? :)
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 22.03.2011, 23:20

Ani nevím, nějak to ani moc neřeším. Když něco vyloženě nepotřebuju, tak naco to upgradovat.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 22.03.2011, 23:24

To je fakt. Ono totiž kolikrát ani to upgradování nepomůže...

Nicméně bych byl docela rád, kdyby se ty stránky zobrazovaly správně i ve straších prohlížečích, takže kdybys mi mohl přeci jen říct tu verzi, bylo byto super.
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 22.03.2011, 23:30

Je to IE7.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 22.03.2011, 23:41

Děkuji.

Navrhuji tyto témata smazat, jdu na tom pracovat a odkazy na návrhy přestanou existovat, tak aby to nemátlo...
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 22.03.2011, 23:44

Ještě to tu necháme, dokud to nebude na 100%. Třeba se to bude ještě měnit a můžeme to téma použít pro další hlasování.
Johny2005
Sympatizant TZM

Další

Zpět na Uzavřené práce a požadavky