Právě je 21.10.2019, 12:05

Databáze sympatizantů hnutí Zeitgeist Movement v ČR a SR

Globální diskusní koš je sekcí, do které správci fóra přesouvají nejen neaktuální témata z Hlavní kategorie a Tématických oblastí. Slouží zároveň jako archiv.

Příspěvekod Raziel-CZ » 28.03.2011, 15:19

Vážení přátelé,

máme-li se brát skutečně vážně, prosím o doplnění alespoň základních informací o sobě formou vytvoření nového tématu. Oceníme například celé jméno, věk (rok narození), koníčky a oblasti vašeho zájmu (v čem jste dobří, co vás baví a co případně můžete nabídnout) a "rychlokontaktní" informace (telefon, e-mail). Inspirovat se lze u již existujících témat (třeba ZDE), ovšem máte-li zájem o sobě napsat něco více, případně nám cokoliv jiného sdělit, fantazii se meze nekladou. Berte také na vědomí, že údaje, které o sobě vyplníte, jsou viditelné všem návštěvníkům tohoto fóra a je možné je kdykoliv na požádání zcela vymazat či přesunout do neveřejné sekce.

Vyplněním informací se nestáváte se automaticky členy hnutí Zeitgeist v České republice. O možnosti členství se lze dozvědět v tomto odkazu. Dotazy pokládejte zde, budou hbitě zodpovídány.

Edit 24.02.2015: Téma přesunuto, viz viewtopic.php?f=78&t=805
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor
Uživatelský avatar

Zpět na Globální diskusní koš

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron