Právě je 20.06.2018, 18:36

DABING: Zeitgeist: Moving Forward

Globální diskusní koš je sekcí, do které správci fóra přesouvají nejen neaktuální témata z Hlavní kategorie a Tématických oblastí. Slouží zároveň jako archiv.

Příspěvekod luger.205 » 21.04.2011, 17:31

Nerad bych teď tady rozdmíchal nějaké inferno, ale asi by bylo dobré založit průhledný účet jen pro ZGM CZ, případně, pokud to bude třeba, zaregistrovat občanské sdružení. Osobně nemám až takový problém poslat tuto částku na dočasné místo, ale je mi jasné, že se najde hromada lidí, kteří nebudou ochotni poslat peníze na něčí účet a já jejich obavy naprosto chápu. Navíc nám to otevře více možností do budoucna.
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 21.04.2011, 18:17

Na založení OS stále čekám a nějak i to utichlo. Zakládat jej já nebudu, už mám funkcí myslím dost, budu rád členem. Nebylo by od věci trošku více komunikovat o důležitějších věcech než tématech ve volné diskusi. Já nabízím to co píši a nebráním se založení třeba průhledného transparentního účtu. Ovšem neděje se stále nic a tak přicházím s alespon něčím.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 21.04.2011, 20:56

Počkáme asi na Radka až se sem dostane a vyjádří se... A dohodneme se jak to zorganizovat a co je k tomu potřeba.
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod -rk- » 22.04.2011, 16:24

Co zase já? :) Já jsem pořád v Anglii, takže se nevyjadřuju. A moc tu na fórum píšete, že nemám čas to celé pročítat (nebo se mi asi nechce a raději dělám něco jiného :)). Napište to do agendy na neděli a můžeme to probrat?
-rk-
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 22.04.2011, 17:38

Nojo pravda :lol:
Ok, je to v agendě pro nedělní TS.
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Eldar » 11.05.2011, 23:07

Pokračuje to nějak s tím účtem ? Bohužel na tom nejsem finančně nejlépe, ale aktuálně nevidím problém posílat 200 Kč každý měsíc dokud mě od toho neodradíte činností se kterou nebudu schopen souhlasit.
Eldar
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 12.05.2011, 02:00

Toto bude dořešeno na úterním teamspeaku sedmnáctého, kdy budeme znát registrační výbor občanského sdružení, který se rozhodne použít jeden ze soukromých účtů z důvodu časového tlaku na dabing, který bude potřeba stihnout do Z-daye, přičemž založení občanského sdružení bude trvat o trochu déle. Jakékoliv další sbírky tedy budou směrovány na průhledný účet sdružení, každý bude moci kontrolovat na stránkách ZG všechny transakce. Tentokrát ještě jedeme improvizačně.

Nicméně dobrý nápad s těmi několika stovkami měsíčně. Sám bych radši posílal 2 stovky měsíčně, než jednou za rok přispíval litřík. Jednak je to únosnější pro přispěvatele, druhak se vybere víc. Toto bychom měli probrat až na to budeme připraveni.
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 18.05.2011, 07:45

A skutečně dořešeno bylo, viz téma viewtopic.php?f=2&t=228. Vítězové jsou známi zde viewtopic.php?f=2&t=199. Toto téma je nyní bezpředmětné, proto zamykám a vyzývám k případnému pokračování diskusí ve výše uvedeném novém viewtopic.php?f=2&t=228.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Předchozí

Zpět na Globální diskusní koš