Právě je 23.05.2018, 08:59

Jak upevnit příspěvěk, aby byl vždy nahoře?

Globální diskusní koš je sekcí, do které správci fóra přesouvají nejen neaktuální témata z Hlavní kategorie a Tématických oblastí. Slouží zároveň jako archiv.

Příspěvekod -rk- » 24.03.2011, 22:27

Myslím, že anglicky se to jmenuje sticky. Já bych chtěl v sekci překladatelský tým mít stále nahoře hlavní příspěvěk, který popisuje funkci týmu a vysvětluje, jak překládat atd. Poradíte mně prosím, jak to udělat?
-rk-
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 24.03.2011, 22:41

Musím to někde v konfiguraci fóra zapnout, viděl jsem to někde při instalaci a zapomněl kde. Kouknu na to a dám vědět.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 25.03.2011, 00:17

Na tohle jsem se Raziho ptal už asi 3x. Snad to konečně vyřeší :-). Musíme mu to pořád opakovat, aby to zase nevypustil. :-)
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 25.03.2011, 00:23

Tak já řeším spoustu různých věcí a toto je mezi nimi. Pokud chcete abych něco nevypustil, dost na mě funguje mi to poslat na email. Ten totiž čtu neustále a když tam na mě kouká nějaký úkol, mám nutkavou potřebu se ho zbavit, takže ho udělám abych ho už neviděl. No, a už na mě znáte fígl. :-)
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Morpheus » 25.03.2011, 00:49

při nejhorším to pak udělám já...pak se to jen upřesňuje při zakládání tématu
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Zpět na Globální diskusní koš