Právě je 23.07.2018, 03:54

Dubbing ZMF

Globální diskusní koš je sekcí, do které správci fóra přesouvají nejen neaktuální témata z Hlavní kategorie a Tématických oblastí. Slouží zároveň jako archiv.

Příspěvekod ondra » 07.05.2011, 11:20

čau Všichni,

tak jsem zjišťoval ve dvou zvukových studiích, jestli by byli ochotni nám za nějakou dobrou cenu udělat dubbing pro ZMF. V jednom, velmi profesionálním mi řekli, že k tomu budou potřebovat:

odkaz na film, (na youtube.com jsem jim poslal), dále chtějí ještě minimálně dialogovou listnu, aby zjistili, kolik je potřeba k dubbingu herců a jak je text náročný. když jsem se jich ptal na cenu, tak mi sdělili, že to bude záležet na obtížnosti, každopádně to všichni odhadem šacovali od 30.000,-KČ do 45.000,-KČ. v ceně je zvukař, režisér, úprava textu pro mluvený dialog, vydání zvukové stopy v jakémkoliv formátu a případná kompletace s filmem.

Bylo by asi dobrý nějak z něčeho vytáhnout ten text i s označením či rozdělením jednotlivých osob, aby bylo jasný kde jeden končí a druhý začíná. Tohle, pokud seženeme, tak jim pošlu , pak dostanu přesnější nacenění a pak začnu jednat o případné slevě...

Ondra
ondra
Nový diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 08.05.2011, 09:43

Jsem sám komu se zdá, že cena nějak roste? Začínali jsme s 20k, došli na 26k a nyní se bavíme o 30k-45k?
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Morpheus » 08.05.2011, 09:51

taky koukám :) za chvilku to bude 50...no a na dabing jednoho dokumentu je to těžká soda...zkusil bych to vlastní silou a když to nepůjde tak zůstaneme u titulků, které mám stejně většinou radši. a místo toho si můžeme udělat 5krát Z-day...
a při dnešních "kvalitách" bych se ani nedivil, že by to bylo stejně plný chyb, řešila se tu a tam reklamace apod...
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 09.05.2011, 11:16

Tak to necháme na úterní TS sraz, uvidíme s čím přijde Fido a dle toho vyberem.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 09.05.2011, 17:27

Myslím si, že 35 tisíc bychom mohli investovat do leších projektů, než je dabing filmu, který už existuje slovensky.
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Zpět na Globální diskusní koš