Právě je 18.02.2018, 21:37

Zájemci do Organizačního týmu (archiv)

Globální diskusní koš je sekcí, do které správci fóra přesouvají nejen neaktuální témata z Hlavní kategorie a Tématických oblastí. Slouží zároveň jako archiv.

Příspěvekod Tomáš Mičkal » 21.03.2011, 23:17

pripiste me, to si nenecham ujit tuhle srandu :-)

// Raziel-CZ: Archivní téma starších žádostí o vstup a příslušných diskusí.
Tomáš Mičkal
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 22.03.2011, 10:49

Hlásím se na sekundární výpomoc.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod spolik » 27.03.2011, 22:41

dopsal jsem se do kontaktlistu, zvažte, jak mohu být zužitkovatelným...
spolik
Nový diskutér

Příspěvekod Johny2005 » 28.03.2011, 11:43

spolik píše:dopsal jsem se do kontaktlistu, zvažte, jak mohu být zužitkovatelným...

koukal jsem na to, a vidím, že máš velké zkušenosti. Jen si myslím, že tvoje dovednosti by se dali využít spíše v jiných týmech. Konkrétně v Komunikačním a informatickém. Pokud nic nenamítáš, připíšu tě do obou. Pokud i přesto chceš být v Organizačním týmu, tak není problém a domluvíme se jinak.

EDIT: než jsem napsal tyhle řádky, tak si se stačil přidat do Komunikačního týmu :-). Docela jsem to odhadl.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 29.03.2011, 00:15

Fido píše:hlásím se do organizačního týmu

Tak jsem tě přidal a zároveň jsem sám sebe posunul ze statusu sekundární do hlavního, mám o tenhle tým zájem, takže jsme již ve třech.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 30.03.2011, 19:58

Fajn, takže určíme pomalu koordinátora, který si může (ale nemusí) vybrat moderátora. Viz viewtopic.php?f=19&t=71 . Tomáši M., ujmeš se toho? Ať pokročíme a víme na čem jsme.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Tomáš Mičkal » 28.04.2011, 21:45

Vidim, ze Fido uz vzal koordinatora, takze pozadavek na obsazeni funkce uz muzes Razi smazat.
Tomáš Mičkal
Sympatizant TZM

Zpět na Globální diskusní koš