Právě je 21.06.2018, 16:33

ZMěna o.s.: volby do přípravného výboru

Globální diskusní koš je sekcí, do které správci fóra přesouvají nejen neaktuální témata z Hlavní kategorie a Tématických oblastí. Slouží zároveň jako archiv.

Hlasujte pro 3 různé členy

Anketa končí za 06.05.2011, 22:56

Radomír Kočí (Morpheus)
1
8%
Jan Hronec (Johny2005)
3
23%
Radek Křesala (rk)
5
38%
Karel.Vopat (Lyster)
0
Žádná hlasování
David Jón (Funthomass)
1
8%
Mira Vymazal(Peace Of Mind)
3
23%

Celkem hlasů : 13

Příspěvekod luger.205 » 26.04.2011, 22:56

// EDIT - pozor, volby jsou prozatím zrušeny, jsou nahrazeny výběrovým řízením na post kandidátů.

Vyhlašuji "volby" do přípravného výboru občanského sdružení ZMěna.
Potřebujeme vybrat tři členy do přípravného výboru, kteří se osobně postarají o návrh na registraci občanského sdružení "ZMěna o.s." na Ministerstvu vnitra ČR.

Přípravný výbor bude jednat ve jménu sdružení až do první členské schůze, na které bude zvoleno osazenstvo do statutárního orgánu (výboru hnutí), případně bude odhlasována transformace přípravného výboru v tento orgán, což bude po tomto hlasování zde na fóru pravděpodobně náš případ.

Každý registrovaný člen může hlasovat pro tři osoby, z nadšených vítězů voleb bude posléze vybrán ještě mnohem šťastnější předseda. Výherci budou konzultování, zda jsou schopni a ochotni se tomuto postu věnovat, v případě, že nikoliv, výherce odstoupí a na jeho místo nastoupí další uchazeč, a tak dále sestupně.

Hlasujte pouze v případě, že máte jasný názor. Je nás málo a případné sabotáže jednotlivců se tedy mohou markantně projevit.

Po odhlasování je hlas neměnný.

Jména jsem vzal z databáze členů zde na fóru. V případě zájmu o hlasování pro jiného člověka, napište příspěvek se jmény a nicky a Váš hlas bude zahrnut. Rozsáhlejší seznam jmen je k dispozici ZDE
(hlasování na fóru má limit 10ti voleb)

Časový limit pro hlasování je 10 dní, čili končí o půlnoci z pátku 10. května na sobotu. Příspěvky po tomto bodě nebudou brány v potaz.

Snad jsem na nic nezapomněl, případně mě opravte / doplňte.
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Peace Of Mind » 27.04.2011, 12:21

Dva hlasy jsem už dal a ten třetí chci dát Tomáši Mičkalovi.
Peace Of Mind
Diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 27.04.2011, 12:28

Hm a já to zřepil. Vymazal jsem se ze seznamu, poněvadž nekandiduji, a hlasy zmizely. Tak prosím provést volbu ještě jednou a omlouvám se za chybku. Jsem alespoň zase o něco chytřejší.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 27.04.2011, 15:52

V pohodě, času dost... odhlasuje ze snova... jenom ještě poznámka - ty tři hlasy musíte dát najednou, pokud dáte jen dva, třetí už nepřidáte.
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Morpheus » 28.04.2011, 08:34

já tedy mohl dát pouze jeden hlas :)
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 28.04.2011, 09:37

lugere - nechceš to tedy upravit, aby opravdu každý hlasoval stejně? tzn. buď 1, nebo 3 hlasy? Takhle mi to přijde trochu nefér.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Peace Of Mind » 28.04.2011, 09:46

Taky sme s tím možná mohli trošičku počkat až bude v seznamu členů víc lidí. Jasně, s tím, že se tam někdo nenapíše nic neuděláme, ale i přesto. Dal bych lidem( a hlavně těm novým) větší prostor. Líbí se mi třeba názory někoho, kdo v tom seznamu vůbec není a tudíž není ani možnost mu dát hlas.
Peace Of Mind
Diskutér

Příspěvekod Johny2005 » 28.04.2011, 09:48

Souhlasím.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 28.04.2011, 14:19

Výborně, souhlasím, napřed tedy navrhujme jména pro volby, volby se zatím ruší. Takže LOCK, udělám nové téma pro výběrové řízení.
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Zpět na Globální diskusní koš