Právě je 17.10.2018, 01:36

Sraz v Kyjově - sobota 7.5. 16h čajovna

Globální diskusní koš je sekcí, do které správci fóra přesouvají nejen neaktuální témata z Hlavní kategorie a Tématických oblastí. Slouží zároveň jako archiv.

Příspěvekod Peace Of Mind » 26.04.2011, 18:29

www.cajovnagalerie.cz

Vzhledem k tomu, že jsem se osobně setkal s pane Šlinským na jeho Ekousedlosti v Hrubém Šúry a asi 2 hodiny s ním hovořil navrhuji se na téma Agrokruh pobavit na tomhle srazu. Dále máme s Tomášem Andrýskem v plánu navštívit přednášku Michaela Reynoldse (Architekta odpadu) v Praze. Takže předpokládám, že i na tohle téma se pobavíme celkem dlouho.
Samozřejmě uvítáme i jiná témata a budeme rádi když se nás sejde co nejvíc.

těším se

Mira Vymazal, Kyjov
Peace Of Mind
Diskutér

Příspěvekod stejk » 29.04.2011, 22:24

Jen doplnim info o navsteve Michaela Reynoldse http://www.earthship.com/index.php?opti ... &Itemid=52
stejk
Diskutér

Příspěvekod tomasr » 05.05.2011, 10:42

Zdravim, jsem tu novej a tak nevim jak to na takovym srazu chodi. Poměrně rád bych ho navštívil. Jelikož to mám nějakých 200 km (pokud je to ten kyjov u hranic s SK), tak by mě zajímalo jaká se očekává účast. Aby mělo smysl jezdit. Mohl by sem napsat každý kdo přijede nebo nějakou jinou formou dát vědět?
tomasr
Diskutér

Příspěvekod Peace Of Mind » 05.05.2011, 17:16

Ahoj a díky za dotaz. Upřímně si myslím, že takovou dálku jezdit nemusíš. Děláme to setkání teprve podruhé a podle reakcí na FB a tady by nás mohlo být tak 5. Ale víš jak to chodí. Nikdy nemůžeš vědět kdo dojde.
Probíhá to formou normálního pokecu na témata, která nás napadají. Kluci v Praze na srazech řeší spíš ty organizační věci, mi sme se naposledy bavili( a myslím, že i teď to bude podobné) o alternativních možnostech bydlení, pěstování rostlin, zeleniny, autech a tak.
Směřujeme vše k zářijovému Z-Day a takhle zjistíme koho co zajímá a kdo má jaké možnosti. Ale určitě budeme rádi za každého s kým se potkáme a seznámíme. Rozhodnutí je každopádně na tobě ;)
Mira
Peace Of Mind
Diskutér

Příspěvekod tomasr » 05.05.2011, 22:46

Ok nechám to na jindy a na větší sešlost. Kazdopadne pred tim dnem bych se sesel rad:).
tomasr
Diskutér

Zpět na Globální diskusní koš