Právě je 22.08.2018, 04:18

Pražský sraz 29.04.2011

Globální diskusní koš je sekcí, do které správci fóra přesouvají nejen neaktuální témata z Hlavní kategorie a Tématických oblastí. Slouží zároveň jako archiv.

Příspěvekod Johny2005 » 14.04.2011, 09:26

Zdravím všechny.

Navrhuji druhý Pražský sraz v pátek dne 29.04.2011 v 17:00.
Místo konání opět na Andělu. Bude to také jedním bodem řešení na nedělním TS srazu.
Kdo má nějaké nápady či připomínky, nebojte se napsat.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Morpheus » 14.04.2011, 10:42

poznamenáno v kalendáři ;)! pokusím se už dorazit :) dal bych tu informaci do tématu pravidelných setkání v praze ne? :) a vytvořil pro ní třeba událost na facebooku
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 14.04.2011, 10:53

Ještě nevím jak a zda dorazím, každopádně vím, že bude-li to ve stejném podniku, nic si tam kvůli snad nejvyšším cenám v Praze neobjednám. Tedy je na vaše triko pokud mne vyhodí. ;-) Sorry, ale 35,- Kč nebo kolik za dvojku neperlivé vody fakt nedám. Btw neměli jsme náhodou na další sraz domluvit podnik jiný? Matně si vzpomínám, že jsem to měl zařídit?
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Morpheus » 14.04.2011, 11:13

Navrhuju třeba podnik U glaubiců na Malé Straně...Plzeň do půllitru za 29!
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 14.04.2011, 11:53

Mám dobré zkušenosti s tímto: http://www.uchlupatyhoducha.cz/ . Plně nekuřácká, příjemné prostředí.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 17.04.2011, 13:39

No na tý hospodě se samozřejmě můžeme domluvit, nejsem proti, ikdyž tahle byla tak blízko autobusu :-)
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 17.04.2011, 23:34

Jak říkám, je mi to jedno, jen si tam nic nedám no.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 18.04.2011, 10:13

V pohodě, řešilo se na TS, Karel něco vybral a bude tam volat, tak nám dá vědět, jak to dopadlo.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Lyster » 19.04.2011, 17:09

Zdravim. Volal jsem do té Restaurace Kozlovna, salónek tam sice nemají, ale já doufám že to s tim hlukem bude lepší než v té minulé hospodě. Problém je ale v tom, že na rezervaci pro 10 lidí chtějí zálohu 1000 Kč předem. Nedělá mi problém tuto zálohu složit. Jen by jsem o ty peníze nerad přišel. Bylo by fajn, kdyby jste do konce tohoto týdne dali vědět kdo dorazí. Hlaste se sem http://srazy.info/zeitgeist-movement-pr ... -2011/1103
Kdyby jste někdo měl nápad na jinohu restauraci/hospodu se salónkem (Nejlépe asi v okolí Anděla, dobrá dostupnost pro lidi kteří jsou mimo prahu, např. Příbram atd...) Rád místo konání změním.
Naposledy upravil Lyster dne 19.04.2011, 18:31, celkově upraveno 1
Lyster
Nový diskutér

Příspěvekod Johny2005 » 19.04.2011, 17:40

Karle, nějak mi nefunguje ten odkaz.
Jinak na FB už jsou přihlášení 3 lidé včetně mě, že se dostaví.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Lyster » 21.04.2011, 13:46

Pozdě ale přece jsem kouk na ten odkaz na kavárnu u toho chlupatýho ducha. A musím uznat že kavárna by měla být určitě klidnější než nějaká hospoda. A neni to taky zas tak daleko od hospody kde se to konalo minule (pár stanic metra a nebo tramvají) Tak jestli se na tom schodnem, tak byl by si to Razi schopný zajístit? Anebo tam mam zavolat já? Dej prosím když tak vědět. Jinak nevím jak to v neděli bude s TS setkání, asi budu mimo internet tak se asi nezůčastním. Domluvte se a dejte vědět jak ste se dohodli. Aby jsem mohl případně změnit i místo na srazy.info.
Lyster
Nový diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 21.04.2011, 15:12

Provedena rezervace do kavárno-hospůdky U chlupatýho ducha - http://www.uchlupatyhoducha.cz.

Pátek 29.04.2011 v 17:00. Cca 7-10 osob. Jiná rezervace pro asi 20 lidí tam už je domluvena, pokud se mi slečna neozve do zítřejšího večera tak tato platí. Berte na 90% za vyřízené, můžete naplánovat FB a srazy.info.
Téma se dnes naposledy řeší v sekci důležitých informací, příště bude probíhat v Organizační tým, který sem hodí až výsledek. To nejen kvůli přehlednosti.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 24.04.2011, 09:23

Na FB upraveno. Jen jak jsi nebyl na sraze, tak jsme se domlouvali az na 18 hodinu. Aby v tom ale nebyl chaos, tak jsem to tam upravil na 17 hodinu. Někdo může přijít dřív a někdo později.

Oficiální termín je tedy 29.04.2011 v 17:00.

Příště to již dáme od 18:00.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 24.04.2011, 09:56

Pracuji s daty, která jsou k dispozici, a o kterých se mluvilo. Na sraze jsem byl, nevím jaký jiný máš případně na mysli. TS? Dnes bych měl v 19 být. Z Chlupatýho ducha se mi neozvali, je to tedy 100%.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 28.04.2011, 10:03

Shrnutí:

Pražské setkání se koná v pátek 29.04.2011, od 17:00, zde: http://www.uchlupatyhoducha.cz

Kdo nestíhá, ukažte se klidně později, budete vítáni.
Johny2005
Sympatizant TZM

Další

Zpět na Globální diskusní koš