Právě je 27.05.2018, 03:13

Nové webové stránky Zeitgeist movement ČR

Globální diskusní koš je sekcí, do které správci fóra přesouvají nejen neaktuální témata z Hlavní kategorie a Tématických oblastí. Slouží zároveň jako archiv.

Příspěvekod -rk- » 20.03.2011, 20:49

Zde jsou tři prozatimní návrhy designu nových stránek:

http://herak.cz/zeitgeist/index.php, http://herak.cz/zeitgeist/2/index.php, http://herak.cz/zeitgeist/3/index.php

Pokud se budete chtít zapojit do vývoje noveho webu nebo máte návrhy a připomínky mailujte na admin@zeitgeistmovement.cz
-rk-
Sympatizant TZM

Příspěvekod luger.205 » 20.03.2011, 21:16

Prosím o vyjádření kohokoliv, koho něco napadne. Nechť se kolektivní vědomí dobere závěru :)
Jinak tyto návrhy jsou nedotažené, berte je jen jako základní koncepty. Až se dohodneme co a jak, výsledný návrh bude propracovaný.
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 20.03.2011, 21:18

Já jsem pro dvojku, ale dal bych do ní tu zeměkouli s nadpisem z prvního návrhu.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 20.03.2011, 21:23

Dvojka mne také z těch tří zaujala nejvíc. Jednička určitě ne, ta planeta je masivní, nehodí se.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 20.03.2011, 21:24

Neberte to jako finální stavy, např. planeta v prvním návrhu se dá změnšit, upravit lze prakticky cokoliv.
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Johny2005 » 20.03.2011, 21:28

Dle mě je to právě dobře, jelikož tě to praští do oka a pak si tu stránku dobře pamatuješ.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod -rk- » 20.03.2011, 22:26

menu a logo z jedničky a tělo stránky z dvojky nebo trojky
-rk-
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 20.03.2011, 22:30

Pokud bude logo tak velké jako v jedničce, uvidí v tom lidi omalovánky a ne téma, kterému se věnujeme.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 20.03.2011, 23:38

Dobrá, z názorů zde ve fóru jsem sestavil následující kombinaci: http://herak.cz/zeitgeist/3/index.php
Zeměkoule je menší, nezasahuje do lišty s menu.
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 21.03.2011, 16:53

A co takhle použít vzhled http://www.phpbb.com/ ? Připadá mi dost luxusní a jednoduchý. Že bys jej udělal stejně a upravil obrázky a menu pro naše účely? Žádné hrany, je to podobné tomu co navrhuješ, jen je to dle mého názoru trochu dál...
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 21.03.2011, 17:10

Jo čéče to je celkem pěkný, z toho jejich vršku si něco vezmu...
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 21.03.2011, 17:12

Hlavně koukni na jejich fórum. Vzhled fóra phpBB.com nebo Živě.cz bych si představoval i tady. Jen netuším kde to hledat a jak se to nazývá. Bude to asi nějaký template, ovšem já jej nikde nenalezl. A to jsem hledal.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Peace Of Mind » 21.03.2011, 21:54

Já dávám hlas tomu poslednímu návrhu od "luger.205"...moc se mi to líbí!
Peace Of Mind
Diskutér

Příspěvekod v15k » 21.03.2011, 23:10

Líbí se mi jednička, ale cokoliv je lepší než to, co je tam teď :D.
v15k
Diskutér

Příspěvekod luger.205 » 22.03.2011, 01:14

PROSÍM ADMINA O LOCK THREADU !

Vytvořím nový s druhým kolem návrhů aby se názory na nové návrhy nepletly se starými.
Ohlas je super, někam se to hýbe a to, na čem teď makám, vypadá dost dobře.
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Zpět na Globální diskusní koš