Právě je 19.06.2018, 08:51

Z-Day 2011 v České republice (anketa)

Globální diskusní koš je sekcí, do které správci fóra přesouvají nejen neaktuální témata z Hlavní kategorie a Tématických oblastí. Slouží zároveň jako archiv.

Na Z-Day se mi nejvíce hodí dorazit v:

Anketa končí za 31.05.2011, 18:40

sobotu 10. září 2011
1
10%
sobotu 17. září 2011
6
60%
sobotu 24. září 2011
3
30%

Celkem hlasů : 10

Příspěvekod Raziel-CZ » 03.04.2011, 18:40

Hledáme nejvhodnější termín pro uspořádání Z-Day 2011. Prozatím jsme se shodli na měsíci září, konkrétní datum bych viděl na anketu, ve které se prosím vyjádřete. Volba místa (města) je v řešení a bude pro něj vytvořeno další táma. V případě potřeby samozřejmě pište...

Navrhované termíny:
Sobota 10. září 2011
Sobota 17. září 2011
Sobota 24. září 2011

Pokud možno, volte spíše ze 17. a 24. září, poněvadž je do poloviny měsíce jetě dost lidí na dovolených a nemuseli by i přes svůj zájem dorazit. Hlasování bude aktivní do posledního května 2011. Své hlasy v anketě můžete do této doby libovolně měnit. Děkujeme za hlas.

Organizačný tým ZMČR
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 04.05.2011, 08:03

Anketa zrušena. Shodli jsme se na tom, že nejprve oslovíme místo (v našem případně kino BIOOKO) a budeme se muset podřídit jejich termínu. Termín se pokusíme domluvit na datum, o kterém jsme zde hlasovali. Tzn. 17 a 24 září. Uvidíme, jestli budou mít na nějaký z těchto dnů volno a dle toho se vybere přesné datum.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 04.05.2011, 09:04

Téma je aktuální a řeší se, je správné aby bylo už v koši? Nepřesuneme jej tam po září až bude bezpředmětné?
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 04.05.2011, 09:08

Anketu jsme jednohlasně zrušili, výběr datumu bude záviset na možnosti daného místa (v našem případě zřejmě Bio Oka). To znamená, že hlasování o datumu je již neaktuální. Včera na toto téma proběhla velká diskuse a všichni se na tom shodli.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 04.05.2011, 09:10

V pořádku, že se anketa zrušila, ovšem lidi běžně do koše nelezou. Tak snad víte co děláte. Anketa se dá editací odstranit nebo uzavřít. Je to funkce fóra.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 04.05.2011, 09:17

V tomto případě šlo pouze o výběr datumu konání, který již nezávisí přímo na nás. Proto přesunuto do koše.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 04.05.2011, 09:31

Nejsem si jist zda rozumím. Takže teď nikdo neví, že se bude Z-Day konat a tedy jediná cesta jak se to dozví je koš? Bylo na to alespoň založeno nějaké jiné téma s odkazem do tohoto, odkud se informace čerpají? Nebo jak se nový uživatel o věci dozví, když se důležité a ještě neproběhlé záležitosti dávají do koše? A pokud takové nové téma je, proč jej rozdělujeme ve více a tím záležitost znepřehledňujeme? Je tento způsob informování veřejnosti efektivní? Nezlob se, že to takhle píši, ale toto třídění mi nedává hlavu a ni patu.

Edit 09:39: Koukám nové téma zcela bez informací a odkazu viewtopic.php?f=19&t=198 , nechápu?
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 04.05.2011, 09:39

Koš není jediná cesta jak se to dozví. Ano bylo založeno další téma. Toto již není důležité téma a ani proběhnout nemůže, jelikož bylo zrušeno. Ano nové téma je a týká se přímo komplet Z-Day v ČR, ne pouze datumu konání. Jelikož záležitost s datumem konání vzala jiného konce, proto vyhozeno do koše. Jinak já nic netřídil, prostě jsem vyhodil neplatné téma, což je normální. Koš slouží k tomu, aby se tam dávali věci, které již neplatí, nejsou potřebné či další podobné věci.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 04.05.2011, 09:44

Ahá, takže datum a vše ostatní již neplatí, už mi to dává souvislosti.

Johny2005 píše:Anketa zrušena. Shodli jsme se na tom, že nejprve oslovíme místo (v našem případně kino BIOOKO) a budeme se muset podřídit jejich termínu. Termín se pokusíme domluvit na datum, o kterém jsme zde hlasovali. Tzn. 17 a 24 září. Uvidíme, jestli budou mít na nějaký z těchto dnů volno a dle toho se vybere přesné datum.

Já z tohoto pochopil, že jde o celkem zásadní informaci, kterou by měli ostatní vědět. Teď pro mnohé téma jednoduše zmizelo a nikdo nemá šanci se dozvědět ani potřebný důvod. Pokud se ovšem nepodívá do koše. Já tuto informaci pokládám za dost důležitou, na kterou by měl být sem alespoň odkaz, ale Ty jsi moderátor...
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 04.05.2011, 09:55

Raziel-CZ píše:Ahá, takže datum a vše ostatní již neplatí, už mi to dává souvislosti.

Ano, datum skutečně neplatí a není známo, kdy Z-Day proběhne. Navíc byl tento thred určen jako hlasování, které bylo zrušeno, proto vyhozeno do koše.

Johny2005 píše:Anketa zrušena. Shodli jsme se na tom, že nejprve oslovíme místo (v našem případně kino BIOOKO) a budeme se muset podřídit jejich termínu. Termín se pokusíme domluvit na datum, o kterém jsme zde hlasovali. Tzn. 17 a 24 září. Uvidíme, jestli budou mít na nějaký z těchto dnů volno a dle toho se vybere přesné datum.
Raziel-CZ píše:Já z tohoto pochopil, že jde o celkem zásadní informaci, kterou by měli ostatní vědět. Teď pro mnohé téma jednoduše zmizelo a nikdo nemá šanci se dozvědět ani potřebný důvod. Pokud se ovšem nepodívá do koše. Já tuto informaci pokládám za dost důležitou, na kterou by měl být sem alespoň odkaz, ale Ty jsi moderátor...

Ano, jde o zásadní informaci a bude určitě doplněna, jakmile jí budeme znát. K tomu slouží již nový thread v oznámení, důležité informace, kde bude k dostaní kompletní info o připravovaném Z-Day (ne jen datum). Dokonce je tam již září uvedeno zatím bez konkrétního dne, který bude dopsán hned, jak bude znám.
Johny2005
Sympatizant TZM

Zpět na Globální diskusní koš