Právě je 21.08.2018, 00:49

Info z Pražského srazu 1.4.2011

Globální diskusní koš je sekcí, do které správci fóra přesouvají nejen neaktuální témata z Hlavní kategorie a Tématických oblastí. Slouží zároveň jako archiv.

Příspěvekod Johny2005 » 03.04.2011, 16:26

Zde je info ze srazu, který proběhl v Praze 1.4.2011.
Bude se také řešit na dnešním TS setkání.

1) Z-Day
Uspořádáme zřejmě v září dnešního roku. Je potřeba vyřešit několik věcí, jako je například: co se bude prezentovat, kolik akcí, v kolika městech a jaké dny.

Dále padl návrh prezentovat v červenci na festivalu Fantazie, tento návrh bude více rozebrán.

2) Forum
Forum je již hotovo a najelo na ostrý provoz.

3) CZ Dabing dokumentu: ZEITGEIST Moving Forward
V tomto bodu se všichni shodli na profesionální dabování, na které se složíme.

4) Nový moderátoři na fóru.
Nový moderátoři by měli být: Mufino a Jirka, dnes na TS se pořádně domluvíme a případně se jimi hned stanou.

5) Trička ZMČR
Toto si vzal na starost Razi. Shodli jsme se na černé a bílé verzi.
Padl také návrh udělat vyšívané trička, které by ale byly dražší.

6) Najít člověka, který by prezentoval hnutí na větších akcích, případně v médiích

7) Kontaktování fondu ohrožených dětí.
Toto si bere na starosti Lyster.

8) Sekce pro ženy
Na nových stránkách, které budou spuštěny cca koncem dubna, bychom mohli udělat speciální sekci pro ženy.
Návrh padl již dříve na TS od Spolika.

9) Sjednotit google aktivity s forem.
Z důvodu částečného znovuobnovení hnutí je potřeba spojit aktivity na googlu s fórem, abychom věděli o všem, na čem děláme.

10) Týmy
Hlavní prioritou bude sestavení týmů, abychom mohli snadno a dostupně rozvrhnout různé projekty a také kvůli přehlednosti.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raver » 03.04.2011, 16:38

Co se tyce ZDAY bylo idealni mit ho v jeden stejny den jako vsechny zeme, coz je podle mych informaci kazdy rok v pulce brezna, co myslite? Co se tyce specialni sekce pro zeny, to zavani feminismem, nikdo prece nebrani zenam v jejich ucasti, tahle sekce by jen lezela ladem.
Raver
Sympatizant TZM

Příspěvekod Psychopat » 03.04.2011, 20:07

mě by zajímalo, co je míněno pod pojmem sekce pro ženy, dík za info.

///luger.205 - k této otázce se také připojuji. Zatím nechápu význam oddělení žen a nepřijde mi rozumné.
Psychopat
Diskutér

Příspěvekod Johny2005 » 04.04.2011, 01:04

S tímto nápadem přišel uživatel spolik a dnes se sáhodlouze probíral na TS. Valná většina zůčastněných zamítla aplikovat tento návrh na naše hlavní stránky, takže se od něho upouští.
Neznamená to ale, že ho spolik nemůže realizovat na vlastní pěst mimo hlavní stránky fóra. Může si založit projekt, kde se tato metoda bude aplikovat. Pokud jste nebyli na dnešním TS, doporučuji na tyto srazy chodit, jelikož se tam většinou probírá vše podstatné. V tomto případě Vás odkážu, nechť kontaktujete přímo spolika, který Vám nejlépe vysvětlí, co si pod tímto nápadem představuje.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raver » 10.04.2011, 15:58

Co se tyce tricek, jsou mozne koupit primo na strankach globalniho Zeitgeist Movementu odkaz tady http://www.zeitgeistmovie.com/shirt.htm , za 22.50$ us dolaru vcetne postovnyho, nebo dalsi odkaz zde , stranky z UK http://www.zazzle.co.uk/ , zde je vyber tricek s tematem zeitgeist a venus project, kouknete na to , je zbytecne venovat cas a penize do tricek tady v CR. Napiste co si myslite...
Raver
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 10.04.2011, 16:18

Co se mne týče, toto triko bych asi nechtěl. Přimlouvám se za věcnější zpracování a hlavně za rozumnou kvalitu. Ten hadr co jsem viděl na srazu mne nijak neláká. Adnrej mi přislíbil planetku ve vyšším rozlišení tak, aby byla lépe použitelná. Udělal bych triko rozhodně pestrejší než to z odkazu.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Globální diskusní koš