Právě je 23.07.2018, 00:21

Výsledek setkání ZMČE v Praze

Globální diskusní koš je sekcí, do které správci fóra přesouvají nejen neaktuální témata z Hlavní kategorie a Tématických oblastí. Slouží zároveň jako archiv.

Příspěvekod Raziel-CZ » 02.04.2011, 11:17

Setkání proběhlo, díky za něj, sešlo se 10 lidí. Morpheovi se omlouvám za neodpovězení na SMS, byli jsme ve varu diskusí a pak spěchali s Patrikem na akci, na kterou jsme měli namířeno poté. Vzkaz jsem vyřídil. Za silného bolehlavu jsem se dostal domu až po třetí ráno.

Máme tu nějaké výsledky ze setkání. S Johnym2005 i ostatními jsme se domluvili na přesunu všeho do fóra, je tedy už bezpodmínečně nutné zbytečně neriskovat a udržovat jej ve vitální formě. Ve hnutí se dějí věci, o kterých jsme nevěděli, jelikož se řešily jinde a tak trochu soukroměji (nebo mi to tak přišlo). Takže srandičky stranou. ;)

Johny2005, napíšeš nám sem Tvé výpisky a výsledky? Jakože které týmu jsou kompletní a tak?
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 02.04.2011, 11:47

Určitě napíšu, jen teď nemám tolik času. Zřejmě to sem doplním zítra před TS srazem.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Zpět na Globální diskusní koš