Stránka 1 z 1

Zájemci o vstup do informatického týmu

PříspěvekNapsal: 21.03.2011, 10:19
od Johny2005
Aktuální seznam členů informatického týmu naleznete vždy ZDE. Jeho koordinátorem je takzvaný moderátor skupiny, jenž je v odkazu uveden na první pozici. Pokud si přejete do informatického týmu vstoupit a následně se podílet na jeho aktivitách, jednoduše odepište na tuto zprávu a my se Vám budeme bez zbytečného prodlení v nejbližší době věnovat. Děkujeme.

Re: Zájemci do Informatického týmu

PříspěvekNapsal: 19.12.2011, 09:18
od vencax
Zdar, rad bych nabidnul sve zkusenosti a pomocnou ruku. Jsem informatik, programator, administrator, proste asi vse na co si muzete vzpomenout co se IT tyce. Hledal jsem nejaky formular, kde bych se jako dobrovolnik mohl prihlasit, ale nikde jsem nic takoveho nenasel. Existuje nejake IT volunteer howto? Nebo jak mam zacit?

Re: Zájemci do Informatického týmu

PříspěvekNapsal: 19.12.2011, 22:04
od firda
Jsem též programátor, ale zatím jsem se dost vyhýbal webu. Studoval jsem na MFF UK: Překladače a Operační systémy, vidím těm mašinkám až do žaludku, od vyšších programovacích jazyků jako jsou C# či Java, přes C++ až k assembleru, tedy strojovému kódu, a dokonce i do sběrnic aneb jak tam tečou data a instrukce. Pracoval jsem v oboru automatizace výroby - tohle bude asi nástupce mnou tvořeného LGMatika aneb Siemens Simatic levněji a rychlejší. Teď dělam v LEVELu jednotky do aut.

A zde budu udržovat svůj strukturovaný životopis.

Re: Zájemci do Informatického týmu

PříspěvekNapsal: 20.12.2011, 16:33
od Raziel-CZ
Oba vás zdravím, díky za zprávu.

Rád bych vás odkázal na Československého koordinátora IT týmu StingEcho, který se vás rád ujme. Zrovna teď shání někoho zběhlého v Linuxu. Najdete jej na emailu it@zeitgeistmovement.cz , prosím kontaktujte jej tam.

Pokud se do 3 dní od odeslání emailu neozve, dejte mi prosím zde a nebo na emailu admin@zeitgeistmovement.cz vědět, spojím se s ním osobně a váš zájem o IT tým předám.

Díky, v případě potřeby zodpovím jakýkoliv další dotaz.

Re: Zájemci do Informatického týmu

PříspěvekNapsal: 20.12.2011, 20:29
od firda
<it@zeitgeistmovement.cz>: host mx.zeitgeistmovement.cz[146.255.24.150] said:
550 5.1.1 <it@zeitgeistmovement.cz>: Recipient address rejected: User
unknown in virtual mailbox table (in reply to RCPT TO command)

Re: Zájemci do Informatického týmu

PříspěvekNapsal: 20.12.2011, 23:33
od Raziel-CZ
Omlouvám se, koncovka je .sk, má chyba :-)

Re: Zájemci do Informatického týmu

PříspěvekNapsal: 22.12.2011, 21:21
od firda
No, asi tu docela chybí informace, koho a proč vlastně hledáte. Takže toto je na slovenském webu:
Obrázek

Jano si mne vzal do zálohy, hledají jiné lidi: system administrátory pro Ubuntu + KVM + Big Blue Button / Zlinux ;)

Re: Zájemci o vstup do informatického týmu

PříspěvekNapsal: 05.06.2014, 22:34
od Raziel-CZ
Hledáme dobrovolníky se zkušenostmi s jakýmkoli podoborem IT odvětví, kteří mají zájem o aktivní výpomoc. Nejlepší je vždy napsat co umíte vč. toho, co Vás zajímá a někdo z týmu Vám následně adekvátně odpoví. Moc zájemců se k nám nehrne většinou z domnění, že je nás dost a z obav, že nám nebudou mít co nabídnout. Opak je však pravdou, není nás moc, takže jakýkoli zájem velmi přivítáme. Pokud máte další otázky či podněty, jsem jim otevřen.