Právě je 21.10.2018, 19:25

Zájemci o vstup do informatického týmu

Správa, vývoj a technická administrace webové stránky, diskusního fóra, FTP serveru, TS serveru, sociálních sítí; zajišťování a obsluha technických zařízení.

Moderátor: Raziel-CZ

Příspěvekod Johny2005 » 21.03.2011, 10:19

Aktuální seznam členů informatického týmu naleznete vždy ZDE. Jeho koordinátorem je takzvaný moderátor skupiny, jenž je v odkazu uveden na první pozici. Pokud si přejete do informatického týmu vstoupit a následně se podílet na jeho aktivitách, jednoduše odepište na tuto zprávu a my se Vám budeme bez zbytečného prodlení v nejbližší době věnovat. Děkujeme.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod vencax » 19.12.2011, 09:18

Zdar, rad bych nabidnul sve zkusenosti a pomocnou ruku. Jsem informatik, programator, administrator, proste asi vse na co si muzete vzpomenout co se IT tyce. Hledal jsem nejaky formular, kde bych se jako dobrovolnik mohl prihlasit, ale nikde jsem nic takoveho nenasel. Existuje nejake IT volunteer howto? Nebo jak mam zacit?
vencax
Sympatizant TZM

Příspěvekod firda » 19.12.2011, 22:04

Jsem též programátor, ale zatím jsem se dost vyhýbal webu. Studoval jsem na MFF UK: Překladače a Operační systémy, vidím těm mašinkám až do žaludku, od vyšších programovacích jazyků jako jsou C# či Java, přes C++ až k assembleru, tedy strojovému kódu, a dokonce i do sběrnic aneb jak tam tečou data a instrukce. Pracoval jsem v oboru automatizace výroby - tohle bude asi nástupce mnou tvořeného LGMatika aneb Siemens Simatic levněji a rychlejší. Teď dělam v LEVELu jednotky do aut.

A zde budu udržovat svůj strukturovaný životopis.
Naposledy upravil firda dne 23.12.2011, 23:08, celkově upraveno 1
Skutečně svobodní budeme teprve tehdy, až se přestaneme vzájemně cíleně oblbovat.
firda
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 20.12.2011, 16:33

Oba vás zdravím, díky za zprávu.

Rád bych vás odkázal na Československého koordinátora IT týmu StingEcho, který se vás rád ujme. Zrovna teď shání někoho zběhlého v Linuxu. Najdete jej na emailu it@zeitgeistmovement.cz , prosím kontaktujte jej tam.

Pokud se do 3 dní od odeslání emailu neozve, dejte mi prosím zde a nebo na emailu admin@zeitgeistmovement.cz vědět, spojím se s ním osobně a váš zájem o IT tým předám.

Díky, v případě potřeby zodpovím jakýkoliv další dotaz.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod firda » 20.12.2011, 20:29

<it@zeitgeistmovement.cz>: host mx.zeitgeistmovement.cz[146.255.24.150] said:
550 5.1.1 <it@zeitgeistmovement.cz>: Recipient address rejected: User
unknown in virtual mailbox table (in reply to RCPT TO command)
Skutečně svobodní budeme teprve tehdy, až se přestaneme vzájemně cíleně oblbovat.
firda
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 20.12.2011, 23:33

Omlouvám se, koncovka je .sk, má chyba :-)
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod firda » 22.12.2011, 21:21

No, asi tu docela chybí informace, koho a proč vlastně hledáte. Takže toto je na slovenském webu:
Obrázek

Jano si mne vzal do zálohy, hledají jiné lidi: system administrátory pro Ubuntu + KVM + Big Blue Button / Zlinux ;)
firda
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 05.06.2014, 22:34

Hledáme dobrovolníky se zkušenostmi s jakýmkoli podoborem IT odvětví, kteří mají zájem o aktivní výpomoc. Nejlepší je vždy napsat co umíte vč. toho, co Vás zajímá a někdo z týmu Vám následně adekvátně odpoví. Moc zájemců se k nám nehrne většinou z domnění, že je nás dost a z obav, že nám nebudou mít co nabídnout. Opak je však pravdou, není nás moc, takže jakýkoli zájem velmi přivítáme. Pokud máte další otázky či podněty, jsem jim otevřen.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Informatický tým