Právě je 17.01.2018, 22:16

Přímý kontakt správců fóra ZMCZ

Správa, vývoj a technická administrace webové stránky, diskusního fóra, FTP serveru, TS serveru, sociálních sítí; zajišťování a obsluha technických zařízení.

Moderátor: Raziel-CZ

Příspěvekod Raziel-CZ » 11.04.2011, 17:09

V minulosti na jiných diskusních fórech se mi podobné téma osvědčilo, proto jej zakládám i zde. Slouží pro přímou a veřejnou komunikaci mezi uživateli a správci fóra (administrátory a moderátory). Na rozdíl od jiných fór se zde můžete na cokoliv optat beze strachu z např.arogantní odpovědi a to i v případě, že se téma probíralo nebo probírá jinde. Na otázku obdržíte on-topic odpověď. Odpovídáme v rámci časových možností.

V tomto tématu garantujeme odpovědi. Jinde jistě pochopíte, že vzhledem k množství příspěvků jen těžko budeme mít zájem vše sledovat. Takže když neodpovíme jinde, zde určitě ano.

Bez váhání piště, jsme jiná společnost :)
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Psychopat » 18.04.2011, 20:50

mohl by jsi prosím vytvořit v příhodné sekci, téma "Filozofie a Zeitgeist" a přesunout tam pár posledních příspěvků z tématu "pochybnosti o projektu Venus" ?, dík moc.
Psychopat
Diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 19.04.2011, 16:44

OK, jen nerozumím větě "pár posledních příspěvků", můžeš prosím konkretizovat? Odkud to rozdělit?
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Psychopat » 19.04.2011, 19:46

sem na to kouk, a nak se to zvrhlo uz od prvniho postu , tady na novem foru, tak to vem cele.
Psychopat
Diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 19.04.2011, 20:09

Mluvili jsme o tom s Johnym a dalšími na TS a nějak nechápeme smysl onoho požadavku. :-D
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 19.04.2011, 20:10

Psychopat: já nějak pořád přesně nechápu, jak to myslíš. Co přesně přesunout? Nebude lepší založit nové téma znovu?
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Psychopat » 19.04.2011, 21:31

Raziel-CZ píše:Mluvili jsme o tom s Johnym a dalšími na TS a nějak nechápeme smysl onoho požadavku. :-D

:D , se omlouvám za nepřesnou formulaci, takže asi takto: bylo by možné přejmenovat téma "pochybnosti o TVP" na "filozofie a TZM" a založit znova čisté téma "pochybnosti o TVP" ?
Psychopat
Diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 20.04.2011, 09:11

Vzhledem k tomu, že téma pokračuje z minulého fóra a je do něj zapojeno více lidí, způsobilo by rozdělení jen zbytečný zmatek. Viděl bych to na založení nového tématu Filozofie a TZM. Ono kolik témat na jakémkoliv fóru obsahuje čistý on-topic, že. ;-)
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Psychopat » 20.04.2011, 16:22

Ok, souhlas.
Psychopat
Diskutér

Příspěvekod Morpheus » 23.04.2011, 07:27

MOD na zobrazování příloh se jmenuje Highslide, zde odkaz ke stažení - http://www.phpbb3bbcodes.com/download/file.php?id=742
A tady odkaz ke stažení video MODu
http://rapidshare.com/files/427069637/root.zip
;)
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 23.04.2011, 08:46

První odkaz mi píše, že je chráněn Copyrightem a stažení druhého z Rapidu se mi také nelíbí. Mám-li něco nasadit, musí být ošetřeno open licencí. Podívám se později na podrobnosti a možné možné alternativy.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Morpheus » 23.04.2011, 08:57

:roll: :roll: :roll: ...jsou to klasické rozšíření volně šířitelné pro phpbb.com...poslal jsem linky pro stažení aby jsi nemusel nikde klikat...sám je úplně bez problému používám...tak až podepíšeme všechny smlouvy, vyzjistíme nebezpečí a úskalí prosím o instalaci :)
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 23.04.2011, 09:16

Klikni si na první odkaz kolečkem a uvidíš co Ti vyběhne za obrázek. ;-)
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Morpheus » 23.04.2011, 10:57

MOD je volně dostupný v rozšířeních pro phpbb.com ;) http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 0&t=830965
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod prometheus » 03.05.2011, 18:22

Mám prosbu:-) Môžete ma zaradiť medzi sympatizantov ZM v Česku? Modrá sa mi páči:-) Ďakujem:-) Prometheus
prometheus
Nový diskutér

Další

Zpět na Informatický tým