Právě je 15.08.2018, 21:14

Jak a kam sdělovat myšlenky či požadavky

Plánování, přípravy a zajišťování průběhů veřejných událostí a akcí souvisejících zejména s šířením osvěty a informací o hnutí Zeitgeist a projektu Venus.

Moderátor: Uranix

Příspěvekod Raziel-CZ » 06.06.2014, 23:27

Pokud máte na organizační tým nějaký požadavek či návrh projektu, jaký hnutí posune, můžete založit nové téma, anebo nás jakkoli jinak kontaktovat. Bude-li projekt zajímavý a uskutečníte-li jej pro nás dokonce Vy, rádi Vám eventuálně, budete-li mít zájem, úspěšnou práci potvrdíme formou doporučujícího dopisu a možností uvedení kontaktního údaje do Vašeho životopisu. Jsme rádi za projekty dlouhodobého i jednorázového charakteru. Děkujeme.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Fido » 08.06.2014, 15:24

Co je to informatický tým?
Fido
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 08.06.2014, 20:57

Omlouvám se, text jsem kopíroval, je všude stejný s jen pozměněnými názvy, takže jsem jej zapomněl zeditovat. Spíše než "Co je to informatický tým?" bych čekal "Martine, máš tam chybu, oprav si to", protože "stejný" text je v podstatě všude (ve všech podpůrných týmech). Jak jsem psal v jiných tématech, která jsi i přes zaslané odkazy na "clenove" email nečetl (tímto dotazem jsi to potvrdil), prováděl jsem (a ještě provádím) restrukturalizaci pod/kategorií a témat tak, aby se vše výrazně zjednodušilo a zpřehlednilo, čímž rovněž částečně reaguji na podněty některých členů (třeba Jiřího Pavlíčka), kteří se údajně "v tom nepřhledném bordelu" ztráceli. Takže pro tebe ještě jednou odkaz ZDE s dodatkem, že ještě budu věci dolaďovat. Cílem je co nejpřehlednější a nejpoužitelnější diskusní fórum pro všechny. Pokud s tím nesouhlasíš, můžeš své námitky vznést. Zítra na TS pravděpodobně nebudu, protože mám jednání s realitkou a právničkou, tak se předem omlouvám, pohovořit o tom můžeme případně kdykoli zvlášť, anebo na TS příštím.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Organizační tým