Právě je 23.04.2018, 07:37

MUDr. Eleková o škodlivosti očkovaní

Udržitelnost a dynamická rovnováha přírodně-společenských procesů, životní styl, čisté, vyvážené a všestranné prospěšné životní prostředí.

Příspěvekod Raziel-CZ » 27.10.2012, 17:09

Skutečná pravda o očkování? Občas se vyskytne člověk z oboru, který se žalob neobává, úplatek odmítne a zachová čestně jako doktorka na videu, která zároveň UVÁDÍ ZDROJE INFORMACÍ. Čemu budete věřit vy je už jen na vás. Já osobně jsem prošel očkováním jednou a nemoc DOSTAL! Od té doby co přijímám přírodní vitamín C (vymačkávám si 3x týdně šťávy z pomerančů, jím papriky a brokolici) a v zimě se otužuji (sauna vs. studená voda) mám pokoj.

Pokud by video "náhodou" stáhli, napište si zde o kopii, mám uloženu.

http://www.youtube.com/watch?v=6m-8gyL8aII

Neskutečný mazec je loby farmaceutických firem vs. očkování proti malárii. Popravdě má v Africe (nebo alespoň v Tanzánii) malárii jen 12% komárů a pokud kousne, je jen 10% šance, že ji dostanete. A pokud ji jako neočkovaní dostanete, za tři dny v nemocnici je pomocí antimalarik pryč. Srovnatelné s chřipkou? K zamyšlení. Zdroj informací? Mnoho studií (Google a nelíný uživatel) a známý, který v Tanzánii žije.

Proto stejně jako lékařka doporučuji příjem vitamínu C a D, saunu, sport, číst důkladně etikety potravin a bude lépe. Je před námi dlouhá cesta.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod firda » 12.11.2012, 21:44

Hlavně prevence správnou životosprávou! Kdo chcete, tak si kupte vitamínový komplex (používám tenhle, přijde mi "nejpřírodnější"... což je trochu oximoron, ale neva; stejnak si ho dávám jen když mám pocit, že jsem oslaben), jinak si ale nenechte nutit žádný sajrajty a všemožné doplňky, natož zbytečná očkování. Uznávám ta, co jsou nařízená, beru snad ještě to očkování proti rakovině děložního čípku, ale pokud nejste vyloženě k něčemu náchylní, tak žádné další očkování! A když tak pod přísným dohledem vašeho lékaře, po zvážení všech rizik a vašich "zdravotních anomálií".

P.S.: Nechal jsem se očkovat ještě proti žloutence, když jsem jel na dovolenou do Tunisu, ale nikdy bych se nenechal očkovat proti chřipce ;) Raději si nastrouhejte zázvor, pěkně čerstvý, žadné sáčky :twisted:
Skutečně svobodní budeme teprve tehdy, až se přestaneme vzájemně cíleně oblbovat.
firda
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 09.08.2013, 00:38

VAROVNÉ SIGNÁLY OČKOVÁNÍ - křest knihy a mnoho důležitých základních informací o očkování, jaké je bezpodmínečně nutné shlédnout. nenechme si diktovat nic systémem a řiďme se rozumem.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Zdraví a životní styl