Právě je 20.06.2018, 21:25

Prána

Udržitelnost a dynamická rovnováha přírodně-společenských procesů, životní styl, čisté, vyvážené a všestranné prospěšné životní prostředí.

Příspěvekod kunsento » 18.01.2012, 11:05

viděl jsem to již dřív celé. Je to zajímavé a v souladu s tím, co mnoho lidí začíná cítit. Taky jsem si ted zopáknul těch 5 minut o naslouchání same sebe - a ano to je základ cesty ke svobodě..
Jsou 2 způsoby podvodů: Věřit v něco, co není pravda; nebo nevěřit něčemu, co pravda je.(Soren Kierkegaard)
kunsento
Diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 18.01.2012, 11:17

ghostdog: Nahlédl jsem na dokument s tím, že zkouknu jen těch 5 minut a po 15 minutách zjišťuji, že se mi to nepodařilo. Je to natolik zajímavé, že to musím někdy dát celé. Nechci se na to dívat na YouTube, není odkaz ke stažení videa v plné nebo lepší kvalitě?
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod kunsento » 18.01.2012, 11:29

Jsou 2 způsoby podvodů: Věřit v něco, co není pravda; nebo nevěřit něčemu, co pravda je.(Soren Kierkegaard)
kunsento
Diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 18.01.2012, 11:32

Dobře, ale to je jen jiný zdroj streamu, ke stažení AVI video není? I tak díky, je tu trochu lépe slyšet. :-)
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod kunsento » 18.01.2012, 11:54

Řekl bych že nic kvalitnějšího na netu není. Je vidět že jsi náročný divák :-)
kunsento
Diskutér

Příspěvekod animamundi » 18.01.2012, 12:01

Taky se těšim až budu mít víc času a dám to celý, obou těhle pánů si nesmírně vážim. jan Hnízdil je odvážný vizionář v naší zkostnatělý společnosti ohánějící se patentem na pravdu ve jménu vědy. viz. klub skeptiků Sisifos kterej neuctivě rozdává bludný balvany všem těm kteří se ve svém oboru posouvají rychleji než jim jejich mikroskop dovoluje.
animamundi
Diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 18.01.2012, 12:20

Na podívání je to supr, ovšem já právě nejsem jen divák, rád bych měl video při sobě kvůli případnému dalšímu šíření. Nikdy nevíme kdy se odkud stáhne a tak. :-) Video rovněž v budoucnu shlédnu celé, díky moc za něj.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod ghostdog » 18.01.2012, 13:39

To jste mě potěšili, že se vám to také líbí. Mudr.Hnízdil má můj obrovský respekt za to co dělá a co musí překonávat. Jinak já jsem si to z youtube normálně stáhnul a převedl na avi, aby se na to mohli podívat i známí přes dvd přehrávač. Ten zvuk je tam špatnej, ale s tím nic neuděláme, měli to špatně ozvučený.
ghostdog
Nový diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 18.01.2012, 13:42

Já jsem rovněž za MUDr. Hnízdila rád, ve hnutí je to často zmiňovaná osoba, pro nás nikdo nový. Stáhnout to jde a převést rovněž, ovšem výsledná kvalita je shodná nebo horší než právě na YouTube, proto jsem se snažil o kvalitnější alternativu. I tak jsem rád za to co je.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Uranix » 04.12.2012, 22:05

Dokument (Dá se žít bez jídla?) http://www.youtube.com/watch?v=EZlnYV0qvps
Uranix
Podpůrný tým

Předchozí

Zpět na Zdraví a životní styl